piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyNajlepsze restauracje w 2022 roku

Najlepsze restauracje w 2022 roku

Od samych gór Ramapo aż po najbardziej wysunięty na południe kraniec Cape May New Jersey znane jest ze swojej wspaniałej kuchni i serwujących ją restauracji. Na terenie całego stanu miłośnicy doskonałego jedzenia znaleźć mogą prawdziwe gastronomiczne perełki. Nie brak tu ani oldskulowych, tradycyjnych knajpek, ani ekskluzywnych restauracji z wyższej półki. To, co wyróżnia lokale w New Jersey, to m.in. ogromne zróżnicowanie smaków, kultur i stylów, z których czerpią pracujący w nich szefowie kuchni.

Restauracja Fascino jest jedną z dwóch w miejscowości Montclair, która znalazła się na liście najlepszych gastronomicznych debiutów roku. Fot. Facebook.com/Fascino

Końcówka roku jest idealnym momentem do tego, by przygotować kulinarne podsumowanie najlepszych restauracji z terenu stanu. O swoje zestawienie pokusili się autorzy z portalu The Digest Online. Wybrali 25 restauracji, które najlepiej obrazują kwitnącą scenę kulinarną New Jersey i kształtują jej przyszłość.

Jak sami podkreślili, ich zestawienie jest obiektywne, oparte na ich własnych obserwacjach i doświadczeniach. Kto zasłużył wg nich na miejsce na liście najlepszych restauracji w New Jersey w 2022 roku?

Oto 10 najlepszych restauracji w New Jersey w 2022 roku:

  1. SLA Thai w Montclair
  2. The Circle w Newton
  3. Fiorentini w Rutheford
  4. Cellar 335 w Jersey City
  5. Corto w Jersey City
  6. Viaggio w Wayne
  7. Fascino w Montclair
  8. Ondo w Jersey City
  9. Hearthside w Collingswood
  10. Heirloom at The St. Laurent w Asbury Park

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -