sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAAmerykaNa lodową atrakcję trzeba poczekać

Na lodową atrakcję trzeba poczekać

Według słów rzeczniczki Ice Castles lodowe zamki w New Hampshire – zimowa atrakcja obejmująca zjeżdżalnie, jaskinie, tunele, przestrzenie do pełzania i rzeźby wykonane z lodu – zostaną w tym sezonie otwarte z opóźnieniem. Konstrukcje wciąż są przygotowywane.

Ciepła pogoda pokrzyżowała plany otwarcia NH Ice Castles. Fot. Pexels

Ciepła pogoda nie jest naszym sprzymierzeńcem, ale wracamy na dobry kurs – powiedziała rzeczniczka Ice Castles, Maren Timmerman.

Pierwotnie otwarcie miało nastąpić pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Timmerman powiedziała jednak, że może ono nastąpić dopiero od połowy do końca stycznia.

Położone w North Woodstock lodowe zamki od 10 lat są powracającą atrakcją rejonu. Obejmują przejażdżki wozami konnymi, mistyczne spacery ze światłem, strefę pub&bar i zimową wioskę wróżek.

Rzemieślnicy lodowi rozpoczęli prace nad zamkami na początku października i kontynuują tworzenie elementów lodowych aż do otwarcia atrakcji. Do jej zbudowania potrzebny jest zespół około 20 artystów. „Hodują” sople, zbierają je, a następnie umieszczają jeden po drugim, osadzając w lodzie zmieniające kolor diody LED, dla wzmocnienia efektu wow.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -