wtorek, 7 lutego, 2023
Strona głównaUSAFlorydaMiejscowości z Florydy najlepsze dla kierowców

Miejscowości z Florydy najlepsze dla kierowców

Które z miejscowości na terenie USA są najbardziej przyjazne dla kierowców? Na pytanie to postanowili odpowiedzieć autorzy raportu przygotowanego przez WalletHub. Jak się okazuje, Floryda wypadła w nim wyjątkowo dobrze.

Miejscowości takie jak Jacksonville, Orlando i Tampa znalazły się w czołówce krajowego zestawienia miejsc przyjaznych kierowcom. Fot. Wikimedia Commons

Jacksonville, Orlando i Tampa zajęły miejsca wśród 15. najlepszych miast na terenie całych USA. Konkurencja była niemała – na liście znalazło się w sumie 100 miejscowości. St. Petersburg nie pozostał zbyt daleko w tyle za swoją florydzką konkurencją. Zajął 25. miejsce.

W przypadku miast z rejonu Tampa Bay St. Pete i Tampa uzyskały średnie wyniki pod względem kosztów posiadania samochodu, ale wyższe pod względem bezpieczeństwa. Spośród miast na Florydzie Orlando i Jacksonville znalazły się najwyżej na liście. Druga z miejscowości zajęła aż 7. miejsce w rankingu. Z kolei Tampa uplasowała się na 12. lokacie, 25. pozycja przypadła St. Pete.

Co ciekawe, na liście znalazło się też Miami, remisując z Bostonem, Filadelfią, Nowym Jorkiem i Chicago pod względem najdłuższego czasu, który kierowcy spędzają w korkach.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -