poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsMassachusetts z najlepszymi restauracjami…

Massachusetts z najlepszymi restauracjami…

…pozwalającymi na spożycie posiłki na świeżym powietrzu – zgodnie z rankingiem OpenTable.

Restauracja The Black Whale w New Bedford jest jedną z dwóch w Massachusetts, które znalazły się w czołówce rankingu Opentable najlepszych lokali z ogródkami. Fot. Facebook.com/TheBlackWhale

Mieszkańcy Massachusetts kochający dobrą kuchnię mają powody do radości. Według informacji podanych przez OpenTable stan jest domem aż dwóch z listy 100 najlepszych restauracji w USA, w kategorii jedzenia na świeżym powietrzu.

Branżowa strona internetowa specjalizująca się w rezerwacjach opublikowała w ostatnim czasie listę 100 najlepszych restauracji, w których goście mogą spożywać posiłki na zewnątrz. Aż dwie z nich znajdują się w Massachusetts. Mowa o Alma Nove znajdującym się w Hingham i The Black Whale zlokalizowanym w New Bedford. Zgodnie z kryteriami przyjętymi przez OpenTable, oba lokale mają wyróżniać się nie tylko wspaniałymi widokami i pyszną kuchnią, a przede wszystkim gwarantować odwiedzającym niesamowite doznania kulinarne na świeżym powietrzu.

Tegoroczna lista stworzona przez portal obejmuje lokale z 25 stanów. Jak wynika z jego danych, w całym kraju liczba restauracji oferujących możliwość spożycia posiłków na świeżym powietrzu wzrosła aż o 54 procent w porównaniu do okresu sprzed pandemii – dokładnie roku 2019. Z kolei w Bostonie podniosła się ona aż 92 procent. Metropolia odnotowała również jeden z największych skoków w liczbie rezerwowanych stolików na świeżym powietrzu. Między majem 2022 a czerwcem 2022 wyniósł on 37 procent.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -