poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsMassachusetts jednym z najlepszych stanów dla singli

Massachusetts jednym z najlepszych stanów dla singli

Walentynki tuż tuż. Przy tej okazji specjaliści z WalletHub postanowili odpowiedzieć na pytanie o to, który z 50 stanów jest najbardziej przyjazny do życia dla singli. Jak się okazuje, Massachusetts zajął miejsce w pierwszej dziesiątce zestawienia.

Wg raportu Massachusetts znajduje się w czołówce 10 najbardziej sprzyjających singlom stanów w całym kraju. Fot. Salem Main Streets

Chociaż temat poszukiwania drugiej połówki jest wyjątkowo indywidualny, istnieją pewne elementy, które mogą ułatwić ten proces przyszłym zakochanym. Jak się okazuje, jednym z nich jest to, w którym stanie mieszkają poszukujący. W niektórych miejscach single mają po prostu łatwiej.

Autorzy nowego badania WalletHub porównali w sumie 50 stanów w 30 kategoriach, kluczowych w kontekście umawiania się na randki. Na ich liście znalazły się m.in. takie czynniki, jak liczba samotnych dorosłych, dostęp do randek online czy liczba restauracji i kin na mieszkańca stanu.

W zestawieniu WalletHub Massachusetts uplasował się na wysokim 8. miejscu – z wynikiem 59.86. Stan zajął 3. miejsce pod względem dostępności randek mobilnych i 7. miejsce pod względem dostępności randek internetowych. Ponadto uplasował się na 9. miejscu w kategoriach liczby restauracji na mieszkańca i równowagi płci singli.

Najlepszym stanem dla singli w 2023 roku okazała się Kalifornia, z łącznym wynikiem 68.03. Z kolei najgorszym Wirginia Zachodnia – z wynikiem 34.13.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -