sobota, 18 maja, 2024

Majówka w Orlando

„Takiej imprezy Floryda jeszcze nie widziała!” – tak mającą się odbyć w sobotę, 15 maja, imprezę promowali jej organizatorzy. I fakt – jeśli chodzi o Orlando i okolice, to tegoroczna majówka była pierwszym wydarzeniem na tak dużą skalę. W imprezie wzięło udział w sumie ok. 400 osób.

Orlando Polish Center, odpowiadające za organizację majówki, zadbało o liczne atrakcje dla wszystkich uczestników imprezy, zarówno tych dorosłych, jak i najmłodszych. Wszyscy mogli liczyć na smaczne polskie dania i liczne konkursy oraz zabawy. Przygotowano również atrakcje na terenie Muzeum Wojny w Wietnamie.

Na miejscu była również możliwość zakupienia książek oraz obrazów Polaków z Orlando oraz zapoznania się z ofertą kilku lokalnych biznesów. Wydarzenie wsparli sponsorzy, m.in. Fundacja Marcina Gortata. Koszykarz podarował napotniki, koszulkę oraz piłkę z autografem (z meczów rozgrywanych w Washinton Wizards), które przeznaczone zostały na cichą aukcję.

Oczywiście organizacja imprezy nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromny wkład pracy i zaangażowanie wolontariuszy. To dzięki nim wszystko przebiegało sprawnie, a uczestnicy naprawdę miło i beztrosko mogli spędzić czas.

JLS
Fot. facebook.com/OrlandoPolishCenter

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -