wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaFloryda„Kot w butach” w wykonaniu Teatru Bez Wizy w Klubie Sobieski w...

„Kot w butach” w wykonaniu Teatru Bez Wizy w Klubie Sobieski w Greenacres

Obchody Dnia Matki w Klubie Sobieski w Greenacres na Florydzie od wielu lat są doroczną tradycją i zawsze rozpoczynają się spektakularnym występem Teatru Bez Wizy. Tegoroczna edycja nie była wyjątkiem, a artyści pod kierownictwem utalentowanej reżyserki Bożeny Fedak przygotowali jedną z najbardziej ulubionych bajek dla dzieci i dorosłych – „Kot w butach”. Na bajkowo udekorowanej scenie, pełnej kolorów, panował uroczy kot, który przemienił biednego Janka we wpływowego Barona Barabana.

Spektakl, inspirowany scenariuszem według bajki Jana Brzechwy, był prawdziwą ucztą dla zmysłów. Na scenie, oprócz kota i Janka, pojawili się także król, królowa i oczywiście zakochana w Baronie Barabanie królewna. Widowisko było niezwykle dynamiczne i pełne humoru, co w połączeniu z doskonale odwzorowanymi postaciami sprawiło, że publiczność była zauroczona od pierwszych chwil. – Widzieliśmy wiele adaptacji „Kota w butach”, ale ta była naprawdę wyjątkowa. Aktorzy wcielili się w postacie z taką energią i zaangażowaniem, że nie mogliśmy oderwać od nich wzroku – powiedział jeden z zachwyconych widzów.

Po zakończeniu przedstawienia artyści otrzymali gromkie brawa, a reżyser Bożena Fedak została obdarowana bukietem kwiatów, będącym wyrazem wdzięczności za jej talent, pasję i nieustanne dążenie do tworzenia wyjątkowych spektakli.

Dzień Matki w Klubie Sobieski był nie tylko okazją do zaprezentowania wyjątkowego spektaklu, ale także do uhonorowania wszystkich mam obecnych wśród widowni, a przedstawienie „Kot w butach” wspaniale wpisało się w atmosferę tego wyjątkowego dnia, przypominając o magii dzieciństwa, beztrosce i miłości, które zapewniają matki.

Teatr Bez Wizy ponownie wystąpi w Klubie Sobieski z okazji dożynek w październiku tego roku.

Albert Stępniak
Fot. Archiwum Klubu Sobieski

spot_img

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -