niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaUSAFlorydaKonopie na stacjach benzynowych

Konopie na stacjach benzynowych

Marihuana dostępna na stacjach benzynowych? Tak – już od przyszłego roku na Florydzie. By zrealizować ten projekt, międzynarodowa sieć Circle K połączy siły z Green Thumb Industries. Dzięki temu konopie indyjskie staną się dostępne na stacjach paliwowych sieci.

Od przyszłego roku 10 stacji Circle K na Florydzie sprzedawać będzie produkty zawierające marihuanę. Fot. Wikimedia

Firma Green Thumb – właściciel sieci aptek Rise Dispensaries sprzedających produkty z marihuany – zapowiedziała, że realizacja projektu rozpocznie się w 2023 roku. Początkowo obejmie 10 stacji w wybranych lokalizacjach, jednak w przyszłości planowane jest poszerzenie zakresu współpracy obu sieci.

Jak deklaruje Green Thumb, dzięki wyłącznej umowie może wynająć powierzchnię od Circle K na Florydzie, gdzie sieć stacji benzynowych posiada 600 lokalizacji. Stoiska z marihuaną dostępne będą pod szyldem Rise Express. Z zapowiedzi wynika, że oferta obejmie produkty z konopi, takie jak kwiaty, pre-rolls, żelki i waporyzatory.

Na terenie Florydy marihuana jest zalegalizowana do użytku medycznego. W Stanach Zjednoczonych w sumie 37 stanów zalegalizowało konopie indyjskie do użytku medycznego, a kolejne 19 do użytku rekreacyjnego. Waszyngton zalegalizował stosowanie marihuany zarówno rekreacyjnie, jak i leczniczo.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -