sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsKonkurs Polish Miss Massachusetts 2023 już 20 sierpnia

Konkurs Polish Miss Massachusetts 2023 już 20 sierpnia

Już w sobotę, 20 sierpnia, podczas gali, która odbędzie się w Parku Piłsudskiego w Holyoke dowiemy się, do kogo powędruje tytuł najpiękniejszej Polki w stanie, korona i nagroda pieniężna. Konkurs Polish Miss Massachusetts 2023, współorganizowany przez Grupę 525 Polskiego Związku Narodowego oraz Kongres Polonii Amerykańskiej w zachodnim Massachusetts, zbliża się wielkimi krokami, ale mamy dobrą wiadomość dla osób, które jeszcze się wahają, czy wziąć w nim udział – tak, nabór wciąż trwa, ale to już naprawdę ostatni dzwonek!

W zeszłym roku korona trafiła do 24-letniej Pauliny Wysockiej z Hampden (na zdj.). Już za kilka dni przekonamy się, kto będzie jej następczynią. Fot. Marcin Bolec

Do konkursu mogą się zgłaszać panny w wieku 18-25 lat, legitymujące się polskim pochodzeniem i posiadające prawo stałego pobytu w USA, mieszkające w Massachusetts lub uczęszczające do college’u w tym stanie. W trakcie wieczoru kandydatki jak zwykle zaprezentują się w sukniach wieczorowych i sukienkach koktajlowych, przewidziana jest także prezentacja w stroju sportowym, kąpielowym lub pokaz umiejętności (wedle wyboru kandydatki) oraz możliwość wypowiedzenia się przez kandydatkę na wylosowany temat. Konkurs będzie prowadzony w dwóch językach – polskim i angielskim, więc znajomość języka polskiego, choć mile widziana, nie jest konieczna.

Przeprowadzone zostaną także wybory Little Polish Miss MA (dziewczynki w wieku 5-7 lat) oraz Junior Polish Miss MA (dziewczynki w wieku 8-11 lat).

Więcej informacji o konkursie można uzyskać u koordynatorki Ireny Gadecki: tel. 413-594-5890 lub e-mail: irka523@yahoo.com.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -