środa, 7 czerwca, 2023
Strona głównaPoloniaConnecticutKoncert Lady Pank w New Britain

Koncert Lady Pank w New Britain

Lady Pank to zespół, który bez cienia wątpliwości można nazwać kultowym. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Przeboje takie jak „Mniej niż zero”, „Tacy sami” czy „Zawsze tam, gdzie ty” nucone są przez kolejne pokolenia, a koncerty zespołu przyciągają rzesze fanów. Nie inaczej było 29 października, kiedy to w klubie Sokolnia w New Britain, CT odbył się jeden z koncertów zaplanowanych w ramach amerykańskiego tournée obchodzącego w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia zespołu.

Koncert gwiazd z Polski poprzedził występ amerykańskiego artysty Piotra Olejniczaka Kameleona, który zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy i śpiewu. A gdy na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru, wypełniona po brzegi sala wręcz drżała od mocnych brzmień i publiczności, która z zachwytem przyjmowała przebój za przebojem grany przez muzyków i chętnie włączała się do śpiewania ich razem z wokalistą Lady Pank.

Wspaniały koncert, wszystkie ręce w górze, ta radość, wspólne śpiewanie, ile sił w gardle, to niesamowite przeżycie, które na pewno na długo zostanie w mojej pamięci – tak na gorąco tuz po koncercie relacjonowała jedna z jego uczestniczek.

Nawet zmiana terminu i miejsca koncertu nie zniechęciła widzów, którzy przybyli licznie i doskonale się bawili. Zespół Lady Pank wystąpił też w Nowym Jorku i New Jersey. Niestety, ku wielkiemu zawodowi fanów, odwołane zostały dwa koncerty, które miały się odbyć na Florydzie.

WEM
Fot. Halina Głowacka

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -