czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsKarnawałowa zabawa w Parku Piłsudskiego w Holyoke

Karnawałowa zabawa w Parku Piłsudskiego w Holyoke

21 stycznia w Parku Piłsudskiego w Holyoke odbyła się zabawa karnawałowa, której motywem przewodnim była zimowa aura, charakterystyczna dla trwającej obecnie pory roku. Sala – która przeszła niedawno gruntowny remont – została udekorowana ozdobami w kształcie płatków śniegu, ustawiono również plansze z zimowymi widokami, na tle których uczestnicy imprezy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. Można jednak stwierdzić, że mimo zimowego klimatu atmosfera na sali była gorąca!

Frekwencja dopisała, w zabawie wzięło udział ok. 150 osób. Bardzo mnie cieszy, że wśród gości były osoby, które po raz pierwszy miały okazję bawić się w Parku Piłsudskiego. Mam nadzieję, że był to ich pierwszy, ale nie ostatni raz! – mówi Dorota Wolański, prezes Grupy 525 Polskiego Związku Narodowego.  Zwraca też uwagę, że była to pierwsza zabawa taneczna zorganizowana w Parku Piłsudskiego od niemal trzech lat, czyli od czasu wybuchu pandemii.

Widać było, że obecni na zabawie cieszyli się możliwością spotkania i wspólnej zabawy po tak długiej przerwie – dodaje pani Dorota.  Goście, wśród których była m.in. Polish Miss Massachusetts 2023 Katelyn Walas, mogli liczyć na smaczny posiłek, a o muzykę do tańca zadbał DJ Daniel. Parkiet opustoszał dopiero we wczesnych godzinach porannych, a o tym, jak bardzo udana była to zabawa, może świadczyć fakt, że niektóre z pań kontynuowały tańce… boso!

Kolejna okazja do spotkania, tym razem w damskim gronie, będzie w niedzielę, 5 marca, kiedy to w Parku Piłsudskiego w Holyoke odbędzie się tradycyjna impreza z okazji Dnia Kobiet.

JLS
Fot. Jan Wójcik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -