czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutJesienny piknik Klubu Myśliwskiego „Łoś” na Polance Sokołów w New Britain

Jesienny piknik Klubu Myśliwskiego „Łoś” na Polance Sokołów w New Britain

W niedzielę, 3 września, na Polance Sokołów w New Britain odbył się jesienny piknik zorganizowany przez Klub Myśliwski „Łoś”.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał DJ Marek. Uczestnicy pikniku mogli skosztować smacznych potraw typowych dla kuchni polskiej, w menu były m.in. zupy: grochowa oraz ogórkowa, bigos, pasztet, kiełbasa z grilla czy placki ziemniaczane. Ich koszt był wliczony w cenę biletu, co bardzo usprawniało serwowanie dań i pozwoliło uniknąć kolejek. Na miejscu było też stoisko z domowymi słodkościami, serwowano też napoje: kawę, herbatę, wino i piwo.

W pikniku wzięły udział całe rodziny, które miło spędziły czas podczas tej myśliwskiej biesiady. Emocji uczestnikom zabawy dostarczyła loteria, na której do wygrania były cenne nagrody, organizatorzy zadbali też o rozrywkę dla dzieci.

Frekwencja dopisała, podobnie jak pogoda. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 osób! Uczestnicy, z którymi rozmawiał „Biały Orzeł”, bardzo sobie chwalili całokształt imprezy, zwracając uwagę zwłaszcza na doskonałą organizację oraz bardzo smaczne jedzenie.

Podczas pikniku miał miejsce też bardzo wzruszający moment, a mianowicie przekazanie donacji od Klubu Myśliwskiego „Łoś” w kwocie 500 dolarów dla niewidomej dziewczynki w Polsce. Czek odebrała w jej imieniu mieszkająca w Connecticut babcia dziewczynki.

Kolejna okazja do zabawy już wkrótce – Klub Myśliwski „Łoś” serdecznie wszystkich zaprasza do udziału w zabawie, która odbędzie się 18 listopada.

Halina Głowacka
opr. JLS
Fot. Halina Głowacka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -