wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaPromocjaInnowacyjne podejście

Innowacyjne podejście

Smileez udowadnia, że profilaktyczne zabiegi dentystyczne mogą stać się czymś przyjemnym.

Dzięki innowacyjnemu podejściu Smileez wizyta u dentysty może stać się nie tylko czymś koniecznym, ale również przyjemnym. Fot. Archiwum Smileez

Wizyta u dentysty podobna do wizyty w spa – dla większości osób trudno to sobie wyobrazić i pomyśleć o kolejnej wizycie w gabinecie stomatologicznym jako o czymś przyjemnym. Lecz takie właśnie podejście do dentystyki profilaktycznej mają gabinety Smileez, które powstały już w Avon, Glastonbury, Cheshire, West Hartfod oraz Manchester.

Innowacyjne podejście do dentystyki profilaktycznej polega na tym, że gabinety Smileez zajmują się tylko wybranymi zabiegami, takimi jak czyszczenie i wybielanie zębów oraz kompleksową analizą stanu zdrowia zębów. – U nas nie przeprowadzamy bolesnego leczenia, wiercenia, czy jakichkolwiek zabiegów, które wzbudzają strach wśród pacjentów – tłumaczy Marcin Malicki, jeden z założycieli firmy. – Można pomyśleć o nas, że jesteśmy jak spa dla twoich zębów – dodaje. A gdy okaże się, że leczenie jest konieczne, Smileez współpracuje z wieloma specjalistami, których może polecić w celu dalszego leczenia.

W klinikach Smileez można umówić się na wizytę z dnia na dzień, a wszystkie zabiegi profilaktyczne i pielęgnacyjne wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów od higieny jamy ustnej. Smileez przyjmuje też wszystkie ubezpieczenia medyczne, a dla osób płacących z własnej kieszeni ceny są o połowę niższe niż w tradycyjnych gabinetach. Za czyszczenie i polerowanie zębów osoby bez ubezpieczenia zapłacą tylko $99. Za wybielanie zębów najnowszą technologią zapłacimy jedynie $199, a cały zabieg trwa 45 minut, czyli o połowę krócej od innych, podobnych zabiegów. Dostępne są również pakiety do samodzielnego wybielania w domu za $59. Od jakiegoś czasu w ofercie Smileez znajduje się również botoks, który również dostępny jest w cenach niższych niż w innych miejscach. Za jedno wstrzyknięcie zapłacimy tu zaledwie $15, a nowi pacjenci skorzystać będą mogli dodatkowo ze zniżki 20%.

Dodatkowe informacje dostępne są na www.smileez.dental, a wizytę można umówić dzwoniąc pod 860-345-5333.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -