niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaDyżur konsularny w Bunnell

Dyżur konsularny w Bunnell

W dniach 11-12 kwietnia 2024 r. odbędzie się dyżur konsularny w Koronie. Dyżur odbędzie się na terenie parafii St. Mary Mother of God Catholic Church: 89 St. Mary Place, Bunnel, FL 32110.

Dyżur konsularny w Koronie odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia br. Fot. Archiwum WEM

Podczas dyżuru przyjęte zostaną tylko osoby, które wcześniej zarejestrują swój udział. Zapisy prowadzone są wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem strony www.e-konsulat.gov.pl (wybór placówki: dyżur konsularny-Korona/Jacksonville).

Każda wizyta musi zostać zarejestrowana w systemie e-konsulat. Urząd nie przyjmuje zgłoszeń na dyżur drogą e-mailową ani telefoniczną. Ważne, aby podczas rejestracji podać prawidłowy numer telefonu oraz adres e-mail – pracownik konsularny będzie się kontaktował w sprawie ustalenia szczegółów wizyty. Wizyty osób, z którymi nawiązanie kontaktu nie będzie możliwe, będą anulowane.

Przed zarezerwowaniem wizyty w sprawie paszportowej należy sprawdzić, czy posiada się wszystkie niezbędne dokumenty. W przypadku wniosku o polski paszport po raz pierwszy trzeba posiadać polskie akty urodzenia i małżeństwa, ewentualnie decyzję w sprawie zmiany imienia i nazwiska.

Opłaty będą przyjmowane wyłącznie kartą (kredytową/debetową) lub w formie Money Order.

Podczas dyżuru przyjmowane są wyłącznie wnioski paszportowe, w celu załatwienia innych spraw należy się kontaktować z ambasadą RP w Waszyngtonie.

JS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -