wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAFlorydaDunkin' pozwane za eksplodującą toaletę

Dunkin’ pozwane za eksplodującą toaletę

Mieszkaniec Florydy pozywa Dunkin’ o odszkodowanie. Powód? Twierdzi, że w wyniku eksplozji toalety został pokryty ludzkimi odchodami…

Poszkodowany wskutek wybuchu toalety domaga się od sieci Dunkin’ 50 tys. dolarów odszkodowania. Fot. Dunkin

Jak wynika z pozwu, do którego dotarł Business Insider, mieszkaniec Florydy pozywa firmę Dunkin’ na kwotę ponad 50,000 dolarów. Żąda odszkodowania po tym, jak – jak twierdzi – w jednym z lokali sieci doszło do eksplozji toalety, która przykryła go kałem i moczem. Miało dojść do tego w 2022 roku w punkcie w Winter Park na Florydzie.

Poszkodowany twierdzi, że po wyjściu miał próbować uzyskać pomoc od personelu, który miał być świadomy problemów z toaletą. Podobno incydent nie był pierwszym. W pozwie wskazano, że poszkodowany wymaga opieki psychiatrycznej ze względu na „traumę”, której doznał. Stwierdzono, że doznał „obrażeń ciała i szkód psychicznych skutkujących bólem i cierpieniem, niepełnosprawnością, trwałymi i znaczącymi obrażeniami emocjonalnymi, udręką psychiczną, utratą zdolności do cieszenia się życiem oraz kosztami opieki medycznej i leczenia”

Poszkodowany domaga się odszkodowania w wysokości ponad 50,000 dolarów, nie wliczając dodatkowych kosztów, odsetek ani honorariów adwokackich.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -