poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaZnani i LubianiDorota Wellman z dala od celebrytek

Dorota Wellman z dala od celebrytek

Realizując nowy telewizyjny program, Dorota Wellman postanowiła skupić się na ludziach godnych uwagi, niezwykłych, ale nielansowanych w mediach i na tzw. salonach. Z celebrytami przez lata pracy miała styczność po wielokroć i pragnie innych rozmówczyń.

Dorota Wellman to kobieta pełna energii, z poczuciem humoru i głodem wiedzy, ceniona za szczerość i naturalność. Fot. wikipedia.org

Od 26 kwietnia br. TVN Style nadaje „Inspirujące kobiety”. Gospodyni tego programu, Dorota Wellman, prezentuje Polki, które inspirują, dodają wiary i siły do działania. Mieszkają w różnych częściach Polski, są w różnym wieku i wykonują różne profesje, ale łączy je jedno – wytrwałość w dobrych dążeniach. To program, którego bohaterki obalają mit o „słabej płci”. Jest wśród nich Katarzyna, która założyła fundację pomagającą osobom w kryzysie bezdomności, Magdalena – specjalistka od onkologii, Maria – edukująca młodzież w niekonwencjonalny sposób, Agnieszka – odbywająca podróże najniższym kosztem i wiele innych ciekawych pań.

Dorota Wellman uważa, że celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego czy kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem. Woli przedstawiać widzom ludzi żyjących z dala od mediów, za to blisko prawdziwych problemów życia. Dla niej te kobiety, które wiele robią dla innych i mają ciekawe pasje, są naprawdę niezwykłe. Prezenterka przepracowała już długie lata, mając sześćdziesiątkę, patrzy na wszystko dojrzale i chce, by widzowie byli karmieni czymś wartościowszym niż pustką w pięknym opakowaniu. Czasem trudno przeforsować takie projekty, ale – jak widać – udaje się. Pani Wellman cieszy się uznaniem, jest laureatką wielu nagród i odznaczeń, angażuje się w akcje społeczne. W pracy zawodowej jej żywiołem są sytuacje „na żywo”, gdzie wszystko może się zdarzyć i konieczna jest umiejętność wybrnięcia z każdej opresji. To kobieta pełna energii, z poczuciem humoru i głodem wiedzy. Odbiorcy cenią ją za szczerość i naturalność. Nie wpędza w kompleksy idealnością, przeciwnie – leczy, bo pokazuje sobą, że można być uwielbianą przez ludzi, mimo braku filigranowej sylwetki czy burzy włosów. Nie wywołuje skandali podsycających popularność. Cenią ją widzowie, ale i koledzy z pracy. Ma opinię wymagającej, ale bardzo koleżeńskiej.

hk

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -