wtorek, 27 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaNowy JorkChildren's Smile Foundation zaprasza dzieci i rodziców na mikołajkowe spotkanie

Children’s Smile Foundation zaprasza dzieci i rodziców na mikołajkowe spotkanie

Po przerwie spowodowanej pandemią Children’s Smile Foundation powraca do kolejnej tradycji, jaką jest organizacja dorocznej imprezy dla najmłodszych. W świąteczny klimat dzieci i rodziców wprowadzi spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Fot. Archiwum Children’s Smile Foundation

Mikołajki odbędą się w sobotę, 3 grudnia, w audytorium Szkoły św. Stanisława Kostki na Greenpoincie (12 Newell Street, Brooklyn, NY 11222). Początek o godz. 4 po południu. Zarówno na dzieci, jak i na ich rodziców, czeka wiele atrakcji.

W programie przewidziane są: spotkanie ze Świętym Mikołajem, prezenty (bezpłatne) i atrakcje dla dzieci, pokaz magika, konkursy, kiermasz świąteczny, poczęstunek, loteria z atrakcyjnymi nagrodami i zabawa z zespołem The Masters.

Dla dzieci do lat 10 wstęp wolny. Cena biletu dla młodzieży oraz osób dorosłych wynosi 45 dolarów. Ze względu na bezpieczeństwo wymagany jest nadzór jednej osoby dorosłej na każde dwoje dzieci. Bilety są dostępne pod numerami telefonów: (347) 602-3622 i (718) 894-6443 oraz w biurze Children’s Smile Foundation po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Ilość miejsc ograniczona.

Firmy i osoby chętne do wsparcia akcji mikołajkowej poprzez donacje, ufundowanie nagród, słodyczy oraz prezentów na loterię fantową proszone są o kontakt pod numerem tel.: (347) 602-3622 lub mailowy: info@childrenssmilefoundation.org. Zgłaszać mogą się również wolontariusze, w tym młodzież szkolna. Każdy otrzyma specjalne podziękowanie, a młodzież także odpowiednie pismo z potwierdzeniem wypracowanych godzin społecznych (community hours) przydatne w szkołach i na uczelniach.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc chorym i potrzebującym dzieciom.

Inf. prasowa Children’s Smile Foundation
opr. WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -