niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsBukmacherzy prognozują ogromne zyski

Bukmacherzy prognozują ogromne zyski

Według badań przeprowadzonych przez BetMassachusetts.com, witrynę informacyjną o zakładach sportowych, która została uruchomiona w marcu 2022 roku, ponad 2 miliony mieszkańców Massachusetts obstawi w tym roku zakłady sportowe o wartości w sumie 5.3 miliarda dolarów po uruchomieniu rynku mobilnego w Bay State.

Szacuje się, że mieszkańcy Massachusetts wydadzą ponad 5 miliardów na obstawianie zakładów sportowych w pierwszym roku, odkąd stały się one legalne. Fot. Archiwum WEM

Już w styczniu 2023 roku witryna zaprezentowała dane zebrane za pomocą ankiety. Jak pokazały, 41% – czyli 2.2 miliona kwalifikujących się dorosłych z Massachusetts – „prawdopodobnie” lub „bardzo prawdopodobnie” będzie obstawiać legalne zakłady sportowe po pojawieniu się takiej możliwości w stanie. Ponadto 37% ankietowanych zakładało, że będą typować wyniki „co najmniej raz w tygodniu”.

Rynek internetowych zakładów sportowych w Massachusetts ruszył na początku marca. Zgodnie z raportem BetMassachusetts.com, stanowe przychody w pierwszym roku wynieść mogą 5.3 miliarda dolarów. Z March Madness na na horyzoncie bukmacherzy z Massachusetts mogą liczyć na przychody z zakładów nawet na poziomie 210 milionów dolarów.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -