sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaUSANew JerseyBezpłatne domowe testy na Covid dostępne dla mieszkańców NJ – jak je...

Bezpłatne domowe testy na Covid dostępne dla mieszkańców NJ – jak je zamówić?

Mieszkańcy New Jersey mogą zaopatrzyć się w darmowe testy na Covid-19. Mają one być dostarczane bezpośrednio do domów, a ich wyniki udostępniane w ciągu następnych dni.

Wykonane testy odsyła się pocztą, a na wyniki czeka się do 48 godzin. Fot. Youtube

Program jest wynikiem współpracy, którą stanowy departament zdrowia nawiązał z Vault Medical Services – dostarczycielem testów. Zestaw do samodzielnego wykonania badania można zamówić na stronie https://learn.vaulthealth.com/nj/. Wykonanie samego testu trwa ok. 15 minut. Zamówiony zestaw z materiałem do badań odsyła się następnie do laboratorium, gdzie wykonywane są badania. Wyniki dostarczane są najpóźniej w ciągu 48 godzin.

Garden State mierzy się z nową falą zachorowań na Covid-19. W niedzielę 26 grudnia do statystyk dodano kolejne 7 śmierci i odnotowano 12,538 pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa. Równocześnie dane wykazują także wzrost w liczbie hospitalizacji z Covid-19 w New Jersey. Jest ona najwyższa od niemal 10 miesięcy. Program wysyłki darmowych testów covidowych ma stanowić odpowiedź na te statystyki.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -