poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyBezpłatne domowe testy na Covid dostępne dla mieszkańców NJ – jak je...

Bezpłatne domowe testy na Covid dostępne dla mieszkańców NJ – jak je zamówić?

Mieszkańcy New Jersey mogą zaopatrzyć się w darmowe testy na Covid-19. Mają one być dostarczane bezpośrednio do domów, a ich wyniki udostępniane w ciągu następnych dni.

Wykonane testy odsyła się pocztą, a na wyniki czeka się do 48 godzin. Fot. Youtube

Program jest wynikiem współpracy, którą stanowy departament zdrowia nawiązał z Vault Medical Services – dostarczycielem testów. Zestaw do samodzielnego wykonania badania można zamówić na stronie https://learn.vaulthealth.com/nj/. Wykonanie samego testu trwa ok. 15 minut. Zamówiony zestaw z materiałem do badań odsyła się następnie do laboratorium, gdzie wykonywane są badania. Wyniki dostarczane są najpóźniej w ciągu 48 godzin.

Garden State mierzy się z nową falą zachorowań na Covid-19. W niedzielę 26 grudnia do statystyk dodano kolejne 7 śmierci i odnotowano 12,538 pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa. Równocześnie dane wykazują także wzrost w liczbie hospitalizacji z Covid-19 w New Jersey. Jest ona najwyższa od niemal 10 miesięcy. Program wysyłki darmowych testów covidowych ma stanowić odpowiedź na te statystyki.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -