piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaListy do Redakcji„Będziesz przymusowo szczepił swoje dzieci!”

„Będziesz przymusowo szczepił swoje dzieci!”

Ustawa pod nazwą HB 5044 jest ingerencją w prawa obywatelskie. Zmusi wszystkich rodziców, nawet tych, którzy do tej pory szczepili dzieci wg kalendarza szczepień do podawania każdej kolejnej, wprowadzonej na rynek medyczny, szczepionki.

Fot. Archiwum WEM

Warto przypomnieć, że w kalendarzu obowiązujących szczepień wg CDC (Centrel for Control Disease) od 2018 roku do dzisiaj jest 72 doz szczepionek przeznaczonych dla dzieci od momentu przyjścia na świat do 18. roku życia. Dla porównania: w 1960 roku kalendarz szczepień przewidywał 3 dozy szczepionek, a w 1983 roku – 24 dozy szczepionek. Dziś jest ich 72!

Ustawa HB 5044 usiłuje pozbawić rodziców prawa i wolności religijnej przez zmuszanie ich do podania każdej dozy szczepionek (72 dozy szczepionek) obowiązujących i zalecanych przez lekarzy oraz co roku nowo powstających szczepionek, chociażby na grypę czy HPV (brodawczak ludzki) pod groźbą niedopuszczenia dzieci do szkół publicznych, prywatnych, pozalekcyjnych zajęć edukacyjnych, letnich kolonii, religii.

Ustawa ta również:

– dotyka dzieci z upośledzeniami i zaburzeniami odporności,

– daje pełne prawo członkom Departamentu Zdrowia do dodawania kolejnych szczepionek w przyszłości bez procesu legislacyjnego.

Ustawa 5044 narusza prawa Konstytucji Stanów Zjednoczonych oraz Konstytucji Stanu Connecticut; konstytucjonalne prawa: wolności religijnej, praw rodzicielskich i prawa do wolnej edukacji (naruszenie artykułu VIII, paragraf 1; artykułu 1, paragraf 20).

Przypomnieć warto, że od 1959 roku w USA istnieje prawo tzw. zwolnienia religijnego od obowiązkowego szczepienia. Tak walczą o zdrowie swoich dzieci świadomi zagrożeń rodzice!

W dniach 18, 19, 20, 21 i 24 lutego 2020 roku w budynku rządowym Kapitol w Hartford miały miejsce spotkania, konferencje i przesłuchania w tej sprawie. 19 lutego 2020 r. przeszedł do historii pod względem najdłuższego przesłuchania publicznego. Tysiące ludzi: obywatele Stanów Zjednoczonych i mieszkańcy stanu Connecticut: rodzice, nauczyciele, lekarze, naukowcy, prawnicy… zgromadzili się w budynku stanowym Capitol, aby w 22-godzinnym przesłuchaniu przedstawić swój własny punkt widzenia na temat szczepionek i zagrożenia ustawy HB 50 44 oraz opowiedzieć o przykrych doświadczeniach i urazach poszczepiennych swoich dzieci, współmałżonków i pacjentów.

Choć koncerny zaprzeczają istnieniu związku między szczepieniami a chorobami, coraz więcej przypadków powikłań wymusiło powołanie instytucji badających tę zależność. W USA powstał VAERS: System Doniesień o Efektach Ubocznych Szczepień. Powstała organizacja pozarządowa, która zbiera informacje o powikłaniach poszczepiennych (NVIC: Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach). Każdego roku instytucje te otrzymują tysiące raportów o skutkach ubocznych szczepień.

I kolejny warty uwagi fakt: w 1986 roku firmy farmaceutyczne otrzymały zapewnienie federalne w postaci prawa, które chroni ich od jakichkolwiek procesów sądowych wystosowanych w kierunku ich samych przez osoby poszkodowane przez szczepionki. Zastanówmy się więc: jeśli twierdzi się, że szczepionki są bezpieczne, dlaczego koncerny farmaceutyczne potrzebują prawa chroniącego ich od takich rozpraw sądowych. Prace trwają nad kolejnymi 300 szczepionkami, które będą obowiązkowe dla dzieci i dorosłych!

Nie dajmy się ogłupić urzędnikom zdrowia publicznego, politykom czy lobbystom przemysłu farmaceutycznego, którzy podają do publicznej konsumpcji uproszczoną i propagandową mantrę, że szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”.

Sami profesjonaliści: kierownicy programu szczepień, organy regulacyjne, służby bezpieczeństwa leków oraz przedstawiciele organizacji ONZ, instytucji akademickich, organizacji patronackich firm farmaceutycznych, przedstawiciele przemysłu i agencji farmaceutycznych, zebrawszy się na początku grudnia 2019 roku na dwudniowym Globalnym Szczycie Bezpieczeństwa Szczepień Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), przyznali jednym głosem, że szczepionki mogą być śmiertelne, badania bezpieczeństwa nad szczepionkami zaprojektowane są w sposób utrudniający dostrzeżenie problemów, monitoring bezpieczeństwa szczepionek jest nieadekwatny, a adiuwanty szczepionkowe zwiększają ryzyko. Tam gdzie jest ryzyko, tam musi być wybór!

Co roku jesteśmy zachęcani przez lekarzy do szczepienia się przeciwko grypie. Dziś szczepionka ta jest dobrowolna. Po przegłosowaniu ustawy HB 5044 będzie ona obowiązkowa!

Największym zagrożeniem jest szczepionka Gardasil przeciw HPV (w języku polskim: wirus brodawczaka ludzkiego, przenoszony drogą płciową, który może spowodować nowotwór szyjki macicy). Wbrew temu, co mówią eksperci, szczepionka Gardasil przeciw HPV (wprowadzona na rynek w 2006 roku) nie zmniejsza, ale zwiększa ryzyko raka szyjki macicy. W oczekiwaniu na obiecany dowód przydatności szczepionki, producenci szczepionek próbują narzucić szczepienie populacji całego świata. Ich propaganda i lobbing na najwyższym szczeblu administracyjnym i politycznym pozwoliły im już sprzedać tą eksperymentalną (ponieważ nie wykazano jej skuteczności wobec oficjalnego wskazania) szczepionkę za prawie 100 miliardów dolarów. Szczepionka będzie obowiązkowa dla dziewczynek i chłopców w wieku 11-13 lat. Należy przypomnieć, że w Stanach Zjednoczonych kwota odszkodowania za powikłania Gardasilu przekracza kwotę odszkodowań za wszystkie inne szczepienia i że może to być dopiero początek, ponieważ niedawny wyrok przyznał bezpośredni związek między tym szczepieniem a śmiercią młodej kobiety.

Jeśli ustawa HB 5044 przejdzie większością głosów, będziesz jako rodzic zmuszony zaszczepić swoje dziecko szczepionką Gardasil przeciw HPV!

Dzieci są nasze, nie państwowe! Rodzice obudźcie się! Nie ufajcie ślepo lekarzom! Jesteście wyedukowanymi, odpowiedzialnymi ludźmi! Nasze dzieci mogą być zdrowe bez szczepionek! Piszcie i dzwońcie do wszystkich reprezentantów senatu w stanie CT, którzy są za pozbawieniem prawa rodziców do wolnego wyboru w kwestii szczepień i wykluczeniem dzieci ze szkół w przypadku odmowy zaszczepienia.

NIE dla HB5044 !!!

Moje dzieci, moja decyzja!

Kinga Jastrzębska-Krzemień

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -