sobota, 3 czerwca, 2023
Strona głównaUSAConnecticutBallo Italian na liście 100 najbardziej romantycznych restauracji w Ameryce

Ballo Italian na liście 100 najbardziej romantycznych restauracji w Ameryce

Luty to miesiąc zakochanych. Nic dziwnego, że przy okazji walentynek w sieci zaroiło się od najróżniejszych rankingów, które stanowić mogą wskazówkę dla zakochanych, gdzie i jak spędzić ten wyjątkowy dzień. O swoje zestawienie pokusił się także serwis OpenTable. Strona opublikowała listę najbardziej romantycznych restauracji w kraju. Jedno z miejsc w zestawieniu przypadło lokalowi z Connecticut.

Restauracja Ballo Italian w kasynie Mohegan Sun znalazła się na liście najbardziej romantycznych punktów gastronomicznych w kraju. Fot. Ballo Italian

Z myślą o walentynkach autorzy z OpenTable przygotowali ranking najbardziej romantycznych restauracji w USA. Na liście znalazło się w sumie 100 pozycji, zaledwie jedna z terenu Connecticut. Za to wyjątkowo trafiona. Mowa o Ballo Italian w kasynie Mohegan Sun w Uncasville. Restauracja cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem – szczególnie w okresie walentynkowym.

Specjaliści z OpenTable, tworząc swój ranking, przeanalizowali ponad 13 milionów recenzji restauracji z USA. Na liście znalazły się lokale z 27 stanów. Najlepiej w zestawieniu wypadła Kalifornia z 13 restauracjami.

Natomiast o tym, co wyróżnia restaurację z Connecticut i dzięki czemu znalazła się ona na liście, można dowiedzieć się na Facebook.com/BalloItalian.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -