sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaArtyści Kabaretu „Niewiadomo Co” z Chicago wystąpili na Florydzie

Artyści Kabaretu „Niewiadomo Co” z Chicago wystąpili na Florydzie

W piątek, 5 marca, w Amerykańsko-Polskim Klubie „Sobieski” w Greenacres na Florydzie wystąpił popularny Kabaret „Niewiadomo Co”, który specjalnie dla swoich fanów przyjechał aż z Chicago. W programie wieczoru znalazły się popularne skecze, a także występy muzyczne.

Kabaret „Niewiadomo Co” z członkami Klubu Sobieski. Fot. Albert Stępniak
Wybitna wokalistka Barbara Szymańska, która wspaniale oddała klimat koncertów Violetty Villas. Fot. Albert Stępniak
Redaktor Rysia Wydra i Tosia Cebula. Fot. Albert Stępniak
4. Ryszard Kontraktor i jego Żona Wiecznie Napalona. Fot. Albert Stępniak

Wśród artystów sceny kabaretowej pojawiła się Agnieszka Topolska, która wcieliła się w rolę dziennikarki Rysi Wydry. W swoich wywiadach Rysia rozmawiała z różnymi postaciami ze świata show-biznesu i biznesu, a wśród nich byli m.in.: najbogatszy Chińczyk w Polsce pan Dong, Rodrigez, Stanley Cucumber, Ryszard Kontraktor i, zbierająca największe brawa, Tosia Cebula. Wszystkie te postacie zostały zagrane przez męża Agnieszki Topolskiej – Radka.

Podczas wieczoru między skeczami kabaretowymi wystąpiła wybitna wokalistka Barbara Szymańska, która zaprezentowała znane i lubiane piosenki z repertuaru Violetty Villas i pokazała, że jej miłość do muzyki jest nie tylko pasją, ale także sposobem na przekazywanie piękna i emocji innym ludziom. Dzięki jej pracy pamięć o Violetcie Villas i jej niesamowitym talencie zostaje zachowana, a jej piękne piosenki wciąż przyciągają słuchaczy z całego świata.

Kabaret „Niewiadomo Co” wystąpił w Polskim Centrum w Clearwater 4 marca. Fot. Wojciech Wagner
Radek Topolski wcielił się w kilka postaci, jedną z nich był Chińczyk – pan Dong. Fot. Wojciech Wagner
Chicagowski duet na scenie: Agnieszka Topolska wraz z mężem Radkiem. Fot. Wojciech Wagner

Dzień wcześniej, 4 marca, okazję do śmiechu i dobrej zabawy miała natomiast publiczność zgromadzona w Polskim Centrum w Clearwater, gdzie również miał miejsce występ artystów z Chicago.

Występ Kabaretu „Niewiadomo Co” cieszył się dużym zainteresowaniem polskiej społeczności mieszkającej na Florydzie, a wieczór z artystami z Chicago był pełen pozytywnej energii i zabawy.

Albert Stępniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -