czwartek, 6 października, 2022
Strona głównaZnani i LubianiAleksandra Kisio okradziona

Aleksandra Kisio okradziona

Gwiazda „BrzydUli” straciła niedawno drogie auto i prosiła o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała samochód, licząc, że ktoś, kto wie cokolwiek, ułatwi namierzenie złodzieja. To porsche cayenne.

Aleksandra Kisio straciła niedawno drogie auto. Fot. Archiwum WEM

Aleksandra Kisio zaparkowała koło budynku, gdzie mieszka. W samochodzie zostały dwa foteliki samochodowe i wózek spacerowy. Straciła więc dodatkowo kilka innych rzeczy, w tym mniejszy pojazd dla dziecka. Stało się to pod osłoną nocy. Na nagraniu z monitoringu widać jak złodzieje otworzyli auto i nim odjechali.

Do publicznej wiadomości po stracie samochodu napisała: „Być może stoi gdzieś zaparkowany (galeria handlowa, parking…) w Warszawie lub okolicach. Proszę o kontakt, jeżeli ktoś coś zauważy”. Ma dużo wsparcia od fanów w postaci wpisów, ale o odzysku wciąż cisza.

Prywatnie 37-letnia Aleksandra Kisio jest mamą dwóch synów w wieku 6 i 3 lat. Ojcem dzieci jest Łukasz Zieliński, z którym aktorka pobrała się w 2017 roku. Aleksandra Kisio na swoim koncie ma mnóstwo ról w filmach i serialach. W ciągu swojej kariery wystąpiła w ponad 50 produkcjach filmowych i telewizyjnych, grając przede wszystkim epizodyczne i drugoplanowe role. Bardziej znaczące role zagrała w serialach „Prosto w serce” i „BrzydUla”. W 2011 roku uczestniczyła w trzynastej edycji programu TVN „Taniec z gwiazdami”.

hk

spot_img
Poprzedni artykułNatalia Kukulska śpiewa Chopina
Następny artykułZamachowscy oddzielnie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -