wtorek, 28 września, 2021
Strona głównaTurystykaAlbatross: aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody

Albatross: aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody

Wakacje za pasem – to dobry czas, by rozejrzeć się za dobrym miejscem do wypoczynku. Jeżeli szukacie pięknie położonego resortu w górach, chcecie odpocząć od miejskiego zgiełku wśród wszechobecnej przyrody oraz cenicie obiekty o dobrym standardzie, w którym każdy z członków rodziny lub grupy znajomych znajdzie atrakcje dla siebie, to Albatross Resort w Pensylwanii będzie strzałem w dziesiątkę.

Bliskość natury to atrakcja dla dzieci, a dla dorosłych szansa na wytchnienie od zgiełku miasta. Fot. Albatross

Miejsce z klimatem

Ten polonijny ośrodek wypoczynkowy powstał przeszło 20 lat temu i od tamtej pory prężnie działa jako doskonałe miejsce na weekendowy relaks, dłuższe wczasy czy cieszące się olbrzymią popularnością kolonie letnie i zimowiska.

Bieszczadzki klimat, pięknie usytuowany wśród lasu ośrodek, pobliskie jeziorko oraz rzeka – wszystko to sprawia, że jest to miejsce, z którego nie chce się odjeżdżać i do którego bardzo chętnie się wraca. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, na miejscu jest do dyspozycji basen, kort tenisowy i boiska sportowe. Wieczorami organizowane są dyskoteki, ogniska albo grille – śpiewom i tańcom nie ma końca! Można też zagrać w bilard czy ping ponga. To bajecznie położone miejsce zapewnia wiele atrakcji zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Na rodzinny lub grupowy wypad można wynająć pokoje lub cały domek. Dla najmłodszych jest plac zabaw. Jest to też miejsce, do którego można zabrać swojego czworonożnego pupila.

W Albatrossie można przeżyć niezapomniane chwile! Fot. Albatross

Początek sezonu

Sezon letni rozpoczyna się już w Memorial Day. Podczas tego weekendu właściciele zapewniają wiele różnych atrakcji. Następnie (21-23 czerwca) organizowana jest Noc Świętojańska, gdzie przy blasku pochodni, staropolskim obyczajem puszczane są na wodę wianki i organizowane jest poszukiwanie kwiatu paproci. Zabawa przy ognisku trwa do białego rana!

W resorcie można też spędzić Nowy Rok, bawiąc się hucznie w noc sylwestrową. Oferta ośrodka wypoczynkowego Albatross przez cały rok jest bogata w wydarzenia i atrakcje, dlatego zaglądać na stronę internetową resortu www.albatross-polonia.com, gdzie na bieżąco można znaleźć informacje o koloniach, zimowiskach czy specjalnych ofertach weekendowych.

Niezapomniana przygoda

Wypoczynek dla dzieci to jedna z głównych ofert resortu. Co roku odbywają się tutaj kolonie. W tym roku rozpoczynają się 7 lipca. Dzieci kwateruje się na terenie ośrodka w klimatyzowanych pokojach dwuosobowych z łazienką, wyposażonych też w lodówki. Zapewnione jest pełne wyżywienie – 4 posiłki dziennie. Jest też pralnia. Dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, korzystając w pełni atrakcji, jakie na miejscu oferuje Albatross Resort, a także uczestniczą w wielu wycieczkach np. do parku wodnego czy parku rozrywki, farmy krokodyli, grają w paintball, mogą jeździć konno oraz korzystać z wielu innych przygotowanych z myślą o nich atrakcji. Również na terenie ośrodka doświadczona kadra organizuje dzieciom czas.

Goście mogą korzystać z basenu, boisk sportowych i wielu innych atrakcji, zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz ośrodka. Fot. Albatross

„Zapraszamy Polonię!”

Wakacje w Albatrossie na długo pozostają w pamięci; dzieci nawiązują przyjaźnie i bardzo często wracają tutaj w następnym sezonie, aby spotkać się ze swoimi znajomymi. Są też tacy, którzy sami wypoczywali w ośrodku, a teraz przywożą tu swoje dzieci.

Fot. Albatross

Hani i Wieśkowi Piórkowskim – właścicielom Albatross Resort – nie brakuje energii i kreatywności. Jest to jedyny polonijny ośrodek słynący z prawdziwie słowiańskiej gościnności i jedyny celebrujący staropolskie tradycje. Pachnący las, świeże powietrze, natura – wszystko to sprawia, że Albatross Resort jest idealnym miejscem na odpoczynek.

PROMOCJA


Rita Dr, Newfoundland, PA 18445
www.albatross-polonia.com
Rezerwacje: 570-676-5564 lub 917-969-3534

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -