poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaUSAConnecticut4 miasta z Connecticut na liście najlepszych kodów pocztowych w Ameryce

4 miasta z Connecticut na liście najlepszych kodów pocztowych w Ameryce

Twórcy z portalu Realtor.com postanowili przyjrzeć się topowym kodom pocztowym w USA. Przygotowali zestawienie obejmujące najbardziej aktualne dane. Jak się okazuje, w zestawieniu znalazły się aż cztery miejscowości z Connecticut.

Southington w CT znalazło się w pierwszej trójce „najgorętszych” kodów pocztowych w USA. Fot. Town of Southington

Jakie trendy ujawnia ranking Realtor.com? Po raz pierwszy od pięciu lat przedmieścia pięciu głównych obszarów metropolitalnych – Bostonu, Nowego Jorku, Chicago, Detroit i St. Louis – powróciły do rankingu „najgorętszych” kodów pocztowych USA. Świadczy to o ponownym zainteresowaniu domami w pobliżu miejsc pracy – większość pracowników w kraju wraca do trybu wykonywania obowiązków z biura.

Co ciekawe, pierwsza 10 zestawienia najpopularniejszych kodów pocztowych położona jest wyłącznie na środkowym zachodzie i północnym wschodzie kraju. Domy znajdujące się w lokalizacjach z rankingu uzyskały średnio o 3.6 więcej wyświetleń na ogłoszenie niż w pozostałej części kraju i sprzedawały się o miesiąc szybciej niż średnia w 2023 roku.

„Najgorętsze” kody pocztowe w Connecticut to: 06489 – Southington (2), 06851 – Norwalk (8), 06790 – Torrington (11), 06708 – Waterbury (23).

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -