poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Strona głównaPoloniaNowy JorkŻywiołowa i przebojowa Sylwia Grzeszczak

Żywiołowa i przebojowa Sylwia Grzeszczak

To był jeden z najbardziej dynamicznych i energetycznych polskich koncertów w nowojorskim Melrose Ballroom na Queensie. Sylwia Grzeszczak nie tylko była bardzo żywiołowa na scenie przez cały występ, ale również potrafiła zaskoczyć fanów niespodziankami. Koncert był częścią jej amerykańskiej trasy związanej z 10-leciem pracy artystycznej.

Sylwia Grzeszczak była bardzo żywiołowa na scenie. Fot. BN

Ponad 750 osób przez prawie dwie godziny podziwiało występ Sylwii Grzeszczak, który odbył się w sobotę, 2 lutego, w prestiżowej sali koncertowej Melrose Ballroom na Queensie. Polska wokalistka, kompozytorka i pianistka zaprezentowała kilkanaście swoich największych przebojów, które wraz z nią chóralnie śpiewała publiczność. Fani artystki doskonale znali teksty jej piosenek i momentami piosenkarka całkowicie oddawała im głos.

Sylwia Grzeszczak okazała się wokalistką, która na scenie zamienia się w prawdziwy żywioł. W związku z tym jej występ był bardzo dynamiczny i ekspresyjny. Artystka co jakiś czas dawała jednak odpocząć fanom oraz towarzyszącym jej muzykom i zasiadając za fortepian na chwilę wprowadzała wszystkich w romantyczno-melancholijny nastrój. Jednak nie trwało to zbyt długo, ponieważ za każdym razem, mniej więcej w połowie, piosenka, którą aktualnie śpiewała, zmieniała rytm i przeradzała się w dynamiczny rockowy utwór. Podobnie było, gdy śpiewała przy akustycznym akompaniamencie gitarzysty. Sylwia Grzeszczak zrobiła dużą niespodziankę swoim fanom, śpiewając jeden z największych przebojów zespołu Matallica. „Nothing Else Matters” zostało bardzo miło przyjęte przez publiczność i podobało się nie mniej jak jej przeboje: „Księżniczka”, „Sen o przyszłości”, „Tamta dziewczyna” czy też „Małe rzeczy”. Praktycznie po każdej piosence artystka otrzymywała gromkie brawa, a na zakończenie fani zgotowali jej ogromny aplauz.

Sylwia Grzeszczak podczas koncertu w Melrose Ballroom na Queensie zaśpiewała przebój „Nothing Else Matters” z repertuaru zespołu Metallica. Fot. BN

Sobotni koncert w Melrose Ballroom na Queensie był jednym z trzech, jakie Sylwia Grzeszczak dała w metropolii nowojorskiej i okolicy. W piątek, 1 lutego, wystąpiła w audytorium New Britain High School w New Britain, CT, a w niedzielę, 3 lutego, w The Union County Performing Arts Center w Rahway, NJ. Poza tym w czwartek, 31 stycznia, dała krótki recital w Konsulacie Generalnym RP na Manhattanie, uświetniając nim uroczystość szarfowania Wielkiego Marszałka Parady Pułaskiego 2019, którym został Darek Barcikowski.

BN

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -