poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutZakład stolarski KZ Carpentry na sprzedaż

Zakład stolarski KZ Carpentry na sprzedaż

Ze względu na przejście na emeryturę właściciele stolarni KZ Carpentry wystawili w marcu swój biznes na sprzedaż z nadzieją, że znajdzie się nowy właściciel, dzięki któremu przedsięwzięcie, któremu poświęcili ćwierć wieku, wciąż będzie mogło się rozwijać. Mieszczący się w Bridgeport na południu stanu Connecticut zakład specjalizuje się w kuchniach budowanych na zamówienie. Trwający obecnie boom budowniczy oraz jakość i profesjonalizm, z jakich znana jest firma, dobrze wróżą następcom obecnych właścicieli.

Jeden z czterech wystawionych na sprzedaż budynków, które należą do KZ Carpentry. Fot. Jacek Mikołajczyk  

Firma obecnie działa na terenie stanów Connecticut, Nowy Jork i New Jersey. Oprócz realizowania projektów kuchennych na zamówienie zajmuje się również budową łazienek, garderób, schodów, domowych bibliotek, winnic, saun i domowych kin. KZ Carpentry obsługuje zarówno klientów komercyjnych, jak i prywatnych. Meble wykonywane przez zakład projektowane są pod potrzeby danego klienta i wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od projektowania po budowę mebli i ich instalację.

Jeden z projektów niedawno realizowanych przez KZ Carpentry w Armonk w stanie Nowy Jork. Fot. Kzcarpentry.com

Zakład, którego powierzchnia wynosi około 10 tys. stóp kwadratowych i który mieści się przy 16 Crescent Place, jest wliczony w cenę, łącznie z trzema dodatkowymi pomieszczeniami przy 10 Crescent Place oraz przy 482 i 490 Kossouth Street, również w Bridgeport. Oprócz pracowni w budynkach znajdują się również salon wystawowy oraz parkingi. Biznes – w tym nieruchomości i sprzęt stolarski – wystawiony jest na sprzedaż za $1,250,000 przez agenta nieruchomości Jacka Mikołajczyka, z którym skontaktować można się pod nr. 860-874-6646. Dodatkowe informacje oraz zdjęcia można znaleźć na stronie: https://jacekmikolajczyk.bhhsneproperties.com.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -