sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaPoloniaFlorydaZabawa w stylu Barbie w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres

Zabawa w stylu Barbie w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres

Film o kultowej lalce i jej różowym świecie podbija światowe kina, a w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres postanowiono zorganizować imprezę, której motywem przewodnim była Barbie.

Różowe disco odbyło się w sobotę, 19 sierpnia. Klub na tę okazję został udekorowany m.in. różowymi balonami. Uczestnicy imprezy – zwłaszcza panie – przybyli w strojach wpisujących się kolorystycznie w motyw przewodni imprezy.

Kolejna okazja do zabawy w „Sobieskim” już wkrótce – 8 października odbędą się doroczne dożynki, podczas których przewidziane są występy Teatru Bez Wizy i zespołu Polonia.

JS
Fot. Archiwum Klubu „Sobieski”

spot_img

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo mnie dziwią promowane tutaj takie właśnie imprezy jak to powyżej , po co to komu potrzebne , przecież wasza gazetę czytają tez młodzi i być może szukają pomocy w odnalezieniu się w tym świecie a znajduje imprezy promujące lalkę??? …… bez komentarza!
    Jednoczenie nawiedzacie Kościoły i robicie reportaże z nabożeństw miedzy innymi z Amerykańskiej Częstochowy i później wasza gazeta jest w przedsionku kościołów .
    Trzeba się określić podążać za Kosciolem katolickim albo promować zepsucie i rozpustę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -