sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutZabawa Jesienna Szkoły Języka Polskiego w New Britain

Zabawa Jesienna Szkoły Języka Polskiego w New Britain

Zabawa Jesienna 2023, zorganizowana przez Szkołę Języka Polskiego w New Britain, okazała się być jednym z najbardziej porywających wydarzeń społecznościowych tego sezonu. W sobotę, 28 października, Sala Grecka w New Britain przekształciła się w magiczne miejsce, gdzie wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi radości i zabawy.

Bez wątpienia atutem tej imprezy było pyszne jedzenie, które zostało przygotowane przez Belvedere Cafe&Restaurant. Atmosferę rozgrzewały dźwięki z głośników, które nieustannie pulsowały dzięki energii DJ-a Tomasa z New Jersey. Jego umiejętność mieszania utworów różnych gatunków muzycznych sprawiła, że parkiet do tańca zapełnił się natychmiast i nie pustoszał przez cały wieczór. Wiele emocji towarzyszyło loterii, która była jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów wieczoru.

Organizatorzy z całego serca dziękują wszystkim uczestnikom, a także sponsorom i innym osobom, które okazały wsparcie oraz włożyły wysiłek w organizację i dekorację sali, tworząc magiczną atmosferę tej niezapomnianej nocy.

Joanna Chojnowski-Schroeder
opr. JLS
Fot. Paulina Sobon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -