sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaZabawa i zaprzysiężenie zarządu Polskiego Centrum w Clearwater

Zabawa i zaprzysiężenie zarządu Polskiego Centrum w Clearwater

W niedzielę, 14 kwietnia, w Polskim Centrum w Clearwater odbyła się zabawa wiosenna, podczas której miało miejsce zaprzysiężenie nowego zarządu organizacji.

Spotkanie rozpoczęło się od smacznego obiadu. Następnie podziękowano dotychczasowemu zarządowi i osobom, które zakończyły w nim kadencję, a potem zaprzysiężony został nowy zarząd, pod przewodnictwem Jolanty Zasadnej. Po odczytaniu tekstu przysięgi nowi członkowie zarządu zostali mile zaskoczeni lampką szampana i czerwonymi różami.

Program artystyczny przygotowany został przez lokalnych artystów i rozpoczął się humorystycznym przemówieniem instalacyjnym. Następnie uczestnicy zabawy wiosennej byli zabawiani dowcipnymi wierszykami i piosenkami, których tematem było Polskie Centrum jako miejsce, gdzie Polacy mogą pogawędzić przy kawie, zjeść obiad jak u mamy, bawić się na koncertach i zabawach, świętować polskie rocznice, a dzieci szlifować język polski.

W końcu wszyscy ruszyli do tańca przy muzyce zespołu Irena i Alex.

Dodatkową atrakcją zabawy były kwiaty doniczkowe zdobiące stoły – podczas zabawy tworzyły wiosenną atmosferę, a po zabawie goście mogli sobie je wziąć do domu, gdzie będą im przypominać o miłych chwilach spędzonych w Polskim Centrum.

Ewa Mikuła
opr. JS
Fot. Archiwum PC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -