piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsWyjątkowa impreza w Salem

Wyjątkowa impreza w Salem

Goście, którzy przybyli w sobotę, 4 grudnia, do kafeterii przy Sanktuarium św. Jana Pawła II Bożego Miłosierdzia w Salem, licząc na dobrą zabawę, na pewno nie czuli się zawiedzeni. Wieczór muzyczno-rozrywkowy, zorganizowany przez Polską Szkołę Dokształcającą im. gen. Tadeusza Kościuszki w Salem, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

W programie wieczoru znalazły się występy stand-uperów, koncert muzyczny, a także dwa pokazy tańca towarzyskiego. Swoje talenty wokalno-muzyczne zaprezentowali Izabella Pitman, Adrian Florczyk, Steve Kercher i Ryszard Konarski. Alan Moreau, Trevor Dion i Brad Pierce rozbawili publikę do łez, a pokazy tańca w wykonaniu Dennisa Matveev i Anny Jończyk zachwyciły zgromadzonych.

Oprócz tego atrakcją wieczoru była loteria fantowa. Odbyła się też aukcja obrazów namalowanych przez Magdę Wróblewską, z zawodu pielęgniarkę, której malarstwo pomogło po śmierci jej ukochanego psa Rubina w 2016 r. i stało się jej wielką pasją.

Tego typu impreza odbyła się u nas po raz pierwszy, jednak wszystkim się bardzo podobało, dlatego na wiosnę planujemy zorganizować podobne wydarzenie – mówi Ewa Pawlik, dyrektor Polskiej Szkoły Dokształcającej w Salem. Spragnionym rozrywki nie pozostaje nic innego, jak uważnie śledzić informacje o kolejnych wydarzeniach!

JLS
Fot. Jarosław Strawiński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -