sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaWolontariusze z Polskiego i Słowiańskiego Stowarzyszenia Studentów przy Uniwersytecie w Tampie w...

Wolontariusze z Polskiego i Słowiańskiego Stowarzyszenia Studentów przy Uniwersytecie w Tampie w Polskiej Szkole w Clearwater

W pierwszą sobotę kwietnia Polską Szkołę im. Marii Skłodowskiej-Curie w Clearwater odwiedzili wyjątkowi goście w osobach wolontariuszy z Polskiego i Słowiańskiego Stowarzyszenia Studentów przy Uniwersytecie w Tampie (UT). Anna Pamula, założycielka stowarzyszenia, wraz z Lydią Grzegorek, Dawidem Bartnikiem i Kayą Grabowską włączyli się z ogromnym zaangażowaniem w zajęcia szkolne.

Anna Pamula i Lydia Grzegorek wsparły grupę przedszkolną. Przedszkolaki pod czujnym okiem wolontariuszek stworzyły książeczki pt. „Zwiastuny wiosny”. Dzięki plenerowym zajęciom i zabawie dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o roślinach i zwierzętach, których pojawienie się oznacza początek wiosny. Natomiast druga para wolontariuszy, Dawid Bartnik i Kaya Grabowska, zajęła się starszymi uczniami.

Zajęcia dostarczyły uczniom wielu ciekawych informacji, a wolontariusze zapewnili, że nie jest to ich ostatnia wizyta w polskiej szkole.

JS
Fot. facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -