niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaNew JerseyWielkanocne atrakcje w New Jersey

Wielkanocne atrakcje w New Jersey

Sprawdź, jakie ciekawe wydarzenia będą organizowane w okresie świątecznym w New Jersey.

Fot. Archiwum WEM
  1. Niedziela, 24 marca, Platinum House Of Sweets, Washington Township. Zdjęcia z zajączkiem wielkanocnym, polowaniem na jajka i dekorowaniem ciasteczek.
  2. Centrum rodzinnej zabawy DiDonato 23, 24, 29 i 30 marca organizuje przejażdżkę kolejką przez wiosenną wioskę, spotkanie z zajączkiem wielkanocnym, polowanie na jajka, labirynt oraz zabawy na zjeżdżalni, przekąski i konkursy z nagrodami. White Horse Pike, Hammonton.
  3. Przejażdżka kolejką z zajączkami wielkanocnymi w Muzeum Kolejnictwa Whippany 23, 24 i 30 marca. Na pokładzie będzie zając wielkanocny, a podróż odbędzie się malowniczym szlakiem Whippanong .
  4. 5. Wizyta zająca wielkanocnego i polowanie na jajka na farmie Hacklebarney 29 i 30 marca. Zdjęcia ze zwierzętami i zającem wielkanocnym. Polowanie na jajka i kiermasz rękodzieła. Chester Township.
  5. Polowanie na jajka wielkanocne w Ort Farms 29 i 30 marca. Organizatorzy zapewniają pączki i karmę dla zwierząt hodowlanych. Dzieci mogą karmić zwierzęta i wymieniać zebrane jajka na nagrody. Long Valley.
  6. Wioska wielkanocna na farmie Heaven Hill 29, 30 marca oraz 6, 7, 13 i 14 kwietnia. Polowanie na jajka, zabawy na sianie, spotkania ze zwierzętami, przejażdżki, wypieki i kwiaty oraz konkurs na najlepszą czapkę wielkanocną. Vernon.
  7. Festiwal Wiosny i Wielkanocy w Alstede Farms 23 marca – 7 kwietnia. Wizyta zajączka, spotkania ze zwierzętami, przejażdżki wozem i wspinaczka po piramidzie z siana. Dostępne śniadanie wielkanocne i brunch na szlaku króliczka. Chester.
  8. Casino Pier & Breakwater Beach organizuje różnorodne wydarzenia wielkanocne, w tym Bubble Zone z OMG Bubbles i 24 marca oraz małe zoo w dniach 23 i 30 marca. Zdjęcia z zajączkiem wielkanocnym 24 i 31 marca, Spring Magic Show ze Stevem Woyce’em 30 marca. Seaside Heights.
  9. Festiwal wielkanocny w wiosce Allaire w Wall 23 i 30 marca. XIX-wieczne pokazy, obejmujące obróbkę drewna, kowalstwo i barwienie pisanek. W programie również dekorowanie czapek wielkanocnych i dekorowanie jajek.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -