poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutWielkanocne atrakcje w Connecticut

Wielkanocne atrakcje w Connecticut

Connecticut zaprasza! Sprawdź, jakie ciekawe wydarzenia będą organizowane w stanie w okresie świątecznym.

Fot. Archiwum WEM
 1. Przejażdżka trolejbusem podczas Easter Eggspress w Connecticut Trolley Museum w East Windsor w dniach 1–2 kwietnia oraz 7-8 kwietnia. Każde dziecko otrzyma pisankę z niespodzianką w środku. Dodatkowo prowadzone będą warsztaty z rękodzieła.
 2. Przejażdżka 100-letnią odrestaurowaną kolejką w ramach Easter Bunny Trolley Rides w Shore Line Trolley Museum w East Haven w dniach 1-2 i 7 kwietnia, gdzie dzieci mogą spotkać Zajączka Wielkanocnego.
 3. Przejażdżka Easter Bunny Express w Railroad Museum of New England w Thomaston w dniach 1-2 kwietnia oraz 7-8 kwietnia. Będzie można spotkać Zajączka Wielkanocnego i zdobyć czekoladowe jajko.
  Przejażdżka pociągiem parowym Essex w Essex w dniach 1-2 kwietnia oraz 7-8 kwietnia na Bunny Breakfast i Bunny Lunch. Dzieci otrzymają uszy króliczka po wejściu na pokład oraz prezent od samego Zajączka Wielkanocnego po opuszczeniu stacji Essex.
 4. Polowanie na jajka. W Centrum Przyrodniczym New Canaan dzieci w wieku od 2 do10 lat będą miały okazję polować na jajka w dniach 6-8 kwietnia podczas Wielkiego Polowania na Jajka i Obchodów Wiosny.
 5. Polowanie na jajka na drzewach w parkach przygód w Storrs i Bridgeport w dniach 31 marca – 2 kwietnia oraz 7-9 kwietnia.
 6. Poszukiwania pisanek w rezerwacie przyrody Indian Rock w Bristol 7 kwietnia. Jajka wymieniane są na nagrody podczas Easter Egg Hunt.
 7. Spacer szlakami Centrum Przyrodniczego Denison Pequotsepos w Mystic w poszukiwaniu jajek. Na szlaku można poznawać różne żyjące tam zwierzęta.
 8. Woodland Egg Hunt – odbywa się 7 kwietnia i jest przeznaczony dla dzieci do 10 roku życia.
 9. Roaring Brook Nature Center organizuje zajęcia edukacyjne – rozpoznawanie jaj zwierząt i poszukiwanie ukrytych gniazd.
 10. Olde Mistick Village organizuje polowanie na pisanki w wiejskim sadzie, 8 kwietnia.
 11. Connecticut Audubon Society organizuje coroczne polowania na jajka w Fairfield, 8 kwietnia.
 12. Zajęcia taneczne, warsztaty z rękodzieła, gry i zabawy oraz spotkanie z zajączkiem wielkanocnym, 8 kwietnia w Bibliotece Great Lawn w Pequot, Southport podczas corocznego Easter Egg Roll.
 13. Poszukiwanie pisanek w parku rozrywki Quassy w Middlebury podczas polowania na jajka, 30 kwietnia.
  Polowanie na jajka wielkanocne i wizyta zająca wielkanocnego, Muzeum Lotnictwa Nowej Anglii, 29 marca. Nagroda – wielkanocna torba z gadżetami.

Więcej informacji o tych wydarzeniach można znaleźć na stronie www.ctvisit.com

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -