wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaDziałyCiekawostkiWakacyjny konkurs fotograficzny: „Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka”

Wakacyjny konkurs fotograficzny: „Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka”

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w 9. edycji wakacyjnego konkursu fotograficznego „Polska w Obiektywie Polonijnego Dziecka”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 4-18 lat. Fot. Archiwum WEM

Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać 1 zdjęcie wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce. Zdjęcie powinno być zrobione w ciągu ostatnich 2 lat (w 2021 r. lub w 2022 r.). Konkurs jest międzynarodowy.

„Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu?” – te pytania organizatorzy kierują do młodych Polaków na całym świecie.

Zdjęcia można wysyłać do 10 września 2022 r.

Zdjęcia można przesłać mailowo na adres: konkursfotograficznyfpsn@gmail.com.

Międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych zdjęć. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. Po raz kolejny zostanie przyznana także nagroda internautów. TOP 10 zdjęć zostanie opublikowane w postaci kalendarza oraz widokówek. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na stronach FPSN, a wybrane zdjęcia na stronach partnerów konkursu.

Uroczysta gala konkursowa oraz wystawa fotografii wszystkich uczestników odbędzie się jesienią 2022 roku w Holandii. Dla uczestników zorganizowana zostanie też gala online, w czasie której zostaną ogłoszone wyniki.

Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit. Jest organizacją dachową zrzeszającą szkoły społeczne z terenu Holandii.

Szczegóły konkursu w Regulaminie konkursu fotograficznego FPSN 2022 oraz na stronie organizatora: www.fpsn.nl

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -