sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutW tragicznym wypadku zginęła Polka z Bristol z 2-letnim chrześniakiem

W tragicznym wypadku zginęła Polka z Bristol z 2-letnim chrześniakiem

W środę, 6 września, na autostradzie I-84 w West Hartford doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów. W wypadku śmierć poniosła Polka mieszkająca w Bristol, 26-letnia Natalia Dudzińska, jadąca autem ze swoim 2-letnim chrześniakiem, który także zginął.

Według informacji policji stanowej 28-letnia kobieta z Wolcott prowadząca Volkswagena Jetta z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas, zderzając się czołowo z prawidłowo jadącą Dudzińską. Następnie, jak podaje policja stanowa, oba pojazdy zderzyły się z samochodem ciężarowym jadącym środkowym pasem. Polka i jej chrześniak zginęli na miejscu, kobieta, która spowodowała wypadek, została zabrana do szpitala, natomiast kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Malakhi Scott 23 września skończyłby 3 lata. Jego matka i Natalia Dudzińska były przyjaciółkami, Dudzińska była też matką chrzestną chłopca. W środy odbierała go z przedszkola i spędzała z nim czas. Chłopiec był przewożony w foteliku, jednak nawet to nie zdołało ocalić mu życia.

W sprawie wypadku policja stanowa prowadzi dochodzenie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat lub były świadkiem wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Michaelem Deanem telefonicznie 860-534-1098 lub przez e-mail: michael.dean@ct.gov.

Na portalu GoFundMe została założona zbiórka na pokrycie kosztów pogrzebu Natalii Dudzińskiej i Malakhi’ego Scotta: gofundme.com/f/natalia-dudzinski-and-malakhi-scott

JLS

spot_img

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -