czwartek, 6 października, 2022
Strona głównaWiadomościPolskaVI Forum Gospodarcze Polonii Świata 2021

VI Forum Gospodarcze Polonii Świata 2021

W dniach 27-28 sierpnia 2021 r. w Tarnowie odbędzie się VI Forum Gospodarcze Polonii Świata. Spotkają się na nim inwestorzy, przedsiębiorcy, organizacje otoczenia biznesu, politycy i samorządowcy – w sumie goście z ponad 30 krajów świata, z sześciu kontynentów.

„Po 15 miesiącach „izolacji”, stęsknieni bezpośrednich spotkań, znów będziemy mieli okazję do rozmów face2face i B2B” – piszą organizatorzy spotkania. „Internacjonalizacja i połączenie potencjału polskich i polonijnych organizacji i firm to jeden ze sposobów na powrót do dynamiki wzrostu rozwoju sprzed pandemii. Polscy przedsiębiorcy, bez względu na miejsce swojej aktywności gospodarczej i osiedlenia, poszukują atrakcyjnych, wysokiej jakości produktów na rynek etniczny Polonii (20 mln klientów!) oraz dla swoich, lokalnych klientów. Ponad 65% polskiego eksportu firm sektora MŚP rozpoczyna się za pośrednictwem Polaków przebywających i prowadzących działalność poza granicami Polski, a Polonia jest najbardziej skutecznym „ambasadorem Marki Polska” w świecie” – można przeczytać w zaproszeniu na to wydarzenie.

W programie wydarzenia przewidziane są m.in. panele dyskusyjne podzielone na dwa bloki tematyczne: „Polska i Świat po epidemii. Ożywiamy gospodarkę: od lokalnej do globalnej” oraz „Biznes „na wysokich obcasach”. Sukcesy Polek na świecie”. Pokazane zostaną również prezentacje multimedialne ofert i propozycji kooperacyjno- inwestycyjnych uczestników VI Forum Gospodarczego Polonii Świata. Zwieńczeniem dnia będzie Gala Biznesu i przyznanie statuetek „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” w kategorii: Firma, Organizacja, Osobowość oraz wręczenie nagrody specjalnej: „Kobieta Biznesu Polonii”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://polonia4um.com/.

WEM

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -