czwartek, 28 października, 2021
Strona głównaPoloniaNowy JorkUwaga! Zmiana daty i miejsca bankietu Parady Pułaskiego

Uwaga! Zmiana daty i miejsca bankietu Parady Pułaskiego

Nowojorska Parada Pułaskiego jest jednym z największych i najważniejszych polonijnych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszą jej zawsze dodatkowe wydarzenia, takie jak uroczysta msza, wspólne śniadanie czy elegancki bankiet, podczas którego mają okazję zaprezentować się wybrani przez poszczególne kontyngenty marszałkowie i miss, prowadzący lokalne grupy Polonii 5. Aleją.

Doroczny bankiet to okazja do zaprezentowania lokalnych marszałków i miss. Fot. BK

Tegoroczny bankiet zwyczajowo miał się odbyć tydzień przed paradą w hotelu Marriott Marquis na Times Square, jednak kwestie organizacyjne skomplikowały się ze względu na wprowadzone przez władze miasta Nowy Jork restrykcje, w związku z którymi w imprezie mogłyby wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko Covid-19. Jak informowała w rozmowie z „Białym Orłem” Główna Marszałek Jadzia Heidi Kopala, nawet przebyta choroba lub test nie umożliwiały wejścia na bal, co sprawiło, że niektóre lokalne komitety zaczęły rozważać rezygnację z udziału w bankiecie, w duchu solidarności z tymi członkami komitetu, którzy nie są zaszczepieni.

W związku z restrykcjami obowiązującymi w Nowym Jorku zmieniono termin i miejsce balu, który odbędzie się 12 listopada 2021 r. w Venetian w Garfield. Fot. venetiannj.com

W związku z tym zarząd Komitetu Głównego Parady Pułaskiego podjął decyzję o zmianie terminu i miejsca balu, który finalnie odbędzie się po paradzie – w piątek, 12 listopada, w eleganckich wnętrzach pałacu Venetian w Garfield (546 River Dr, Garfield, NJ 07026).

Więcej informacji oraz rezerwacje biletów: Aleksandra Adamczyk, tel. 973-699-4035, e-mail: paradenews1@gmail.com.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -