niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutUnia PSFCU otwarta na współpracę

Unia PSFCU otwarta na współpracę

W środę, 10 listopada, w nowo otwartym oddziale Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w New Britain odbyło się spotkanie dla osób pracujących w branży nieruchomości, podczas którego zaprezentowane zostały programy pożyczkowe PSFCU, która od jakiegoś czasu rozwija swoją działalność w Connecticut.

Fot. PSFCU

W spotkaniu wzięło udział około 30 osób, w tym wiele znanych lokalnej Polonii twarzy. Oprócz agentów nieruchomości na prezentację zaproszeni zostali również polskojęzyczni adwokaci, którzy świadczą usługi związane z kupnem bądź sprzedażą nieruchomości i przedstawiciele polonijnych mediów.

Wśród atutów korzystania z kredytów hipotecznych Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej podkreślono korzystne oprocentowania, niskie koszty aplikacji ($450) oraz możliwość otrzymania kredytu bez stałego bądź zalegalizowanego pobytu w USA. Ponadto wszyscy pracownicy PSFCU, w tym w dziale kredytów, mówią po polsku. Kredyty hipoteczne oferowane są obecnie w 6 stanach: NY, NJ, PA, IL, CT oraz na Florydzie. Aby skorzystać z usług oferowanych przez unię, należy zostać jej członkiem, co wiąże się z roczną opłatą wynoszącą $10.

Fot. PSFCU

To właśnie członkowie są właścicielami unii kredytowych, a całkowite dochody instytucji przekazywane są na cele społeczne. PSFCU wspiera rocznie setki polonijnych inicjatyw, w tym od jakiegoś czasu również w Connecticut. Jest też największą etniczną unią kredytową w kraju, liczy już ponad 106 tys. członków. Unia funduje też stypendia dla polonijnej młodzieży, obecnie trwa nabór na wnioski, które można znaleźć na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje uzyskać można kontaktując się z Dorotą Ciszewską, lokalnym przedstawicielem na stan Connecticut, pod nr. 203-913-7503 bądź mailowo: dciszewska@psfcu.net oraz na stronie www.psfcu.com.

DB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -