niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPromocjaTVP World nowym kanałem informacyjnym w Stanach Zjednoczonych

TVP World nowym kanałem informacyjnym w Stanach Zjednoczonych

Przez zbyt długi czas region Europy środkowo-wschodniej nie miał swojego głosu na światowym rynku medialnym. Pomimo swojego historycznego i geopolitycznego znaczenia region ten, odgrywający unikalną rolę w dziejach kultury i stanowiący integralną część europejskiej sceny politycznej, dotknęło zjawisko medialnej pustki. Pustki, którą należało jak najszybciej wypełnić. Aby tego dokonać, Telewizja Polska uruchomiła nowy projekt w języku angielskim – TVP World.

Działający z Polski projekt medialny, którego celem jest edukacja i popularyzacja tematyki Europy środkowej i wschodniej, jest skierowany do widzów zarówno w kraju, jak i za granicą. TVP World stara się dotrzeć do wszystkich interesujących się zawiłymi wydarzeniami w regionie, poruszając szeroki wachlarz tematów, od newsów, przez historię, technologię, kulturę i biznes. To ambitny projekt, niespotykany dotąd na działających platformach medialnych.

Na tym jednak nie koniec. Podczas globalnej inauguracji programu TVP World zapowiedziało, że ma jeszcze większe ambicje do spełnienia: chce promować kulturę regionu i udostępnić platformę, dzięki której perspektywa jego mieszkańców zyska odpowiednie nagłośnienie w globalnej wymianie opinii. Twórcy kanału podkreślili, że ich najważniejszą misją jest walka z fałszywymi narracjami i „fake newsami”, wyjaśniając widzom wydarzenia i przyciągając uwagę do tego, co dzieje się w tej części świata.

TVP World dostępna jest na platformie Sling TV w polskim pakiecie. Każdy, kto chciałby być na bieżąco, śledzić to, co dzieje się w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie, powinien skorzystać z takiej możliwości. TVP World daje przede wszystkim możliwość promowania Polski i Europy wśród amerykańskich przyjaciół. Nadawany w całości po angielsku TVP World jest doskonałym uzupełnieniem do amerykańskich telewizji informacyjnych, które w większości skupiają się na wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych. Oglądając TVP World, uzyskasz szerszy i przede wszystkim rzetelny obraz tego, co dzieje się w Polsce i w sąsiadujących państwach.

Zamów już dzisiaj polski pakiet Sling TV i oglądaj TVP World. Więcej informacji pod numerem telefonu 800-524-0101 lub na stronie slingpol.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -