czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaTurystykaTurystyczne atrakcje dla dzieci w Polsce

Turystyczne atrakcje dla dzieci w Polsce

W Polsce jest coraz więcej turystycznych atrakcji idealnych dla rodzin z dziećmi. To miejsca intrygujące, ciekawe, czasami tajemnicze – w których najmłodsi na pewno nie będę się nudzić.

W Energylandii znajdują się liczne atrakcje, w tym najwyższy na świecie Wooden Roller Coaster. Fot. Materiały prasowe

Doskonała zabawa, niesamowite przeżycia i często też spora dawka wiedzy, podana w przystępny dla najmłodszych sposób – to cechy charakterystyczne obiektów oraz atrakcji dedykowanych dzieciom, które można odwiedzać przy okazji wakacyjnego pobytu w Polsce. Oto 5 z nich:

  • Magiczne Ogrody w Janowcu – położone niedaleko Kazimierza Dolnego, w samym sercu Lubelszczyzny. To miejsce, w którym już po krótkiej chwili dorośli stają się dziećmi, a dzieci mogą zanurzyć się w bezpiecznej magicznej krainie, zwiedzając Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Krasnoludzki Gród czy domki w koronach drzew.
  • Jura Park Krasiejów – świat niczym z filmu „Park Jurajski” można znaleźć w Krasiejowie niedaleko Opola. To największy park tematyczny w Europie.
  • Energylandia, Zator – to prawdziwy raj dla spragnionych zabawy, radości, pozytywnej atmosfery i wielkich emocji.
  • Sztolnia Królowa Luiza, Zabrze – to idealne miejsce na wyjątkową podziemną przygodę pełną tajemnic, wspaniałych opowieści i niezapomnianych wrażeń.
  • Farma Iluzji, Mościska – magiczna rzeczywistość rodem z „Alicji z Krainy Czarów” czeka na dzieci na Farmie Iluzji w Mościskach na Mazowszu. W tym niezwykle intrygującym świecie skorzystać można z ponad 60 atrakcji!

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułPoczytaj mi mamo…
Następny artykułPolacy coraz bardziej eko!

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -