poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaUSAConnecticutTavern on State doceniona

Tavern on State doceniona

New York Times ogłosił swój ranking „23 najlepszych dań amerykańskich roku 2023”. Na liście znalazła się restauracja z Connecticut. Mowa o Tavern on State znajdującej się w New Haven. Redaktorzy docenili serwowane w niej danie ze smażonym kurczakiem. Zasłużyło na miejsce wśród najlepszych w USA.

Tavern on State to jedyny lokal z Connecticut, który został wyróżniony przez New York Times. Fot. facebook.com/tavernonstate

„Każdego roku, gdy podróżujemy po kraju, aby wyszukać kandydatów do naszych rankingów najlepszych restauracji – niezależnie od tego, czy chodzi o dużą ogólnokrajową listę wczesną jesienią, czy o nowe listy „najlepszych” miast, które zaczęliśmy wdrażać – nasi reporterzy i redaktorzy jedzą setki posiłków w dziesiątkach stanów. Nieuchronnie natrafiamy na dania, przy których żałujemy, że nie zamówiliśmy dwóch i nie możemy znaleźć ich bliżej domu” – stwierdzili redaktorzy NYT.

Ich wybór padł na smażone udka kurczaka – popisowe danie szefowej kuchni i właścicielki restauracji Emily Mingrone – z sosem z zielonych pomidorów i sałatką z rzodkiewki.

Lokal na State Street był jedyną restauracją w Connecticut, która znalazła się na liście NYT.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -