niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaTaneczna impreza Polsko-Amerykańskiego Stowarzyszenia w Venice

Taneczna impreza Polsko-Amerykańskiego Stowarzyszenia w Venice

By tradycji stało się zadość, Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie w Venice ponownie w tym roku zorganizowało zabawę jesienną, która odbyła się 18 listopada w Venice Gardens Civic Association w Venice. W zabawie wzięło udział 140 osób!

Sala była pięknie udekorowana w jesiennym klimacie: balonami, sztucznymi liśćmi oraz jesiennymi bukiecikami kwiatów przygotowanymi przez Elżbietę Haburę z pomocnikami. Goście mogli również zrobić sobie pamiątkowe fotografie na specjalnie przygotowanym do tego tle, a o oprawę muzyczną wydarzenia zadbał wodzirej Włodek z St. Petersburg.

Imprezę otworzył prezes Stowarzyszenia dr Mateusz Zagata, witając zebranych i życząc wszystkim udanej zabawy.

Tego wieczora nie brakowało miłych akcentów, a jednym z nich było świętowanie wspólnie z Marianną i Andrzejem Moniuszko ich 53. rocznicy ślubu. Odśpiewano również tradycyjne „Sto lat!” Joannie Talarczyk obchodzącej w ten dzień urodziny.

Zadbano też o podniebienia gości. Obiad został przygotowany przez Iwonę Zasępę wraz z małżonkiem. W skład menu wchodziły: żeberka, pierogi ruskie, gołąbki, pieczone ziemniaczki oraz surówki. Na deser zaserwowano kawę, herbatę oraz pączki. Gdy już wszyscy najedli się do syta, pałeczkę przejął DJ Włodek, porywając całą salę do tańca w rytm znanych i lubianych polskich oraz zagranicznych przebojów. Zabrzmiały między innymi takie utwory jak: „Moja muzyka”, „Jarzębina”, „Czarownica”, „Hej Sokoły”, „Sweet Caroline”, „Pogoda dla bogaczy” czy „Sen o Warszawie”. Podczas zabawy odbyła się także loteria, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, a dzięki hojności gości udało się zebrać $800.

Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie w Venice
opr. JS
Fot. Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie w Venice

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -