poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutŚwiąteczne przedstawienie w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w...

Świąteczne przedstawienie w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain

16 grudnia w audytorium NBHS odbyła się akademia świąteczna, która była okazją do zaprezentowania talentów aktorskich, wokalnych i tanecznych przez uczniów Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain. Dzięki kunsztowi młodych artystów, a także niezwykłej scenografii i poruszającemu scenariuszowi spektaklu, naprawdę można było poczuć magię zbliżających się świąt.

Świąteczne przedstawienie jest jedną z tradycji polskiej szkoły w New Britain, ale w tym roku spektakl był wyjątkowy, gdyż to uczennice klas licealnych przejęły inicjatywę, tworząc scenariusz. Nauczyciele nadzorowali całość przygotowań, pomagając swoim doświadczeniem.

Scena, której tło stanowiła starannie zaplanowana dekoracja, zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie uczniowie przemienili się w utalentowanych aktorów, muzyków i piosenkarzy. To była prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna emocji i świątecznej magii.

Chór szkolny śpiewał anielskimi głosami kolędy, które dodatkowo dopełniły atmosferę świąt. Magia kolęd wypełniła salę, sprawiając, że serca widzów wypełniły się radością.

Serdeczne gratulacje należą się wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego niezwykłego wydarzenia. Nauczycielom, którzy wspierali uczniów na każdym kroku, oraz oczywiście samym uczniom, bez których zaangażowania i pasji akademia nie byłaby tym, czym była.

Joanna Chojnowski-Schroeder
opr. JS
Fot. Sylwia Baldowski, Paulina Soboń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -