sobota, 3 czerwca, 2023
Strona głównaPromocjaSpędź święta z polską telewizją!

Spędź święta z polską telewizją!

Przed nami jeden z najpiękniejszych okresów w roku – święta Bożego Narodzenia, czas radości i miłości, łączenia się rodzin, wspólnego kolędowania. W tym czasie także częściej włączamy telewizory i oglądamy wspólnie polskie filmy.

Spędź ten magiczny czas z nami – włącz polską telewizję ze Sling TV. W tym roku iTVN, Polsat One czy TVP Polonia przygotowały dla Ciebie specjalny świąteczny program telewizyjny, a wśród wielu propozycji znajdziecie między innymi takie filmowe perełki, jak „Listy do M”, „Miłość jest wszystkim”, „Pech to nie grzech” czy „Planeta singli”.

O czym są te filmy? Kiedy zostaną pokazane? Oto świąteczny przewodnik dla miłośników dobrego domowego kina. Spędź święta z nami!

„Listy do M.2
ITVN, sobota, 24.12.2022, 17:05, poniedziałek, 26.12.2022, 8:00

Ciepła, świąteczna komedia romantyczna, która zdobyła uznanie zarówno polskiej publiczności, jak i krytyki. Okres świąt Bożego Narodzenia to czas magiczny – wtedy spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i nawet zakochują się z wzajemnością. W tę jedną, najbardziej wyjątkową, noc roku, pięć samotnych kobiet i pięciu zagubionych mężczyzn przekona się, że przed prawdziwym uczuciem nie da się uciec. „Listy do M.2” to kilka wyjątkowych historii o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda. Igraszki losu sprawią, że zabiegani w codzienności bohaterowie zatrzymają się na chwilę, by sprawdzić, czy to właśnie miłość jest najlepszym prezentem na święta. Tomasz Karolak, Maciej Zakościelny, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Marcin Perchuć, Paweł Małaszyński i Katarzyna Bujakiewicz odkrywają siłę miłości, nadziei i przebaczenia.

„Listy do M.3”
ITVN, niedziela, 25.12.2022, 17:05, poniedziałek, 26.12.2022, 9:40

„Listy do M.3” opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. W trzeciej części uroczej komedii bohaterowie po raz kolejny przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Uwielbiany przez widzów Mel stanie przed nie lada wyzwaniem – będzie próbował odnaleźć swojego rezolutnego syna, który to ruszył w ślad za swoim zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina, która na co dzień uwodzi w radiu swoim głosem, trafi na dość zaskakującą miłość swojego życia, a Wojciech postara się poukładać swoje życie po śmierci ukochanej żony. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

„Pech to nie grzech”
ITVN, niedziela, 25.12.2022, 15:45

Jedna z najbardziej udanych polskich komedii romantycznych, nie tylko za sprawą wątku miłosnego, lecz przede wszystkim z uwagi na rzeczywistą dawkę humoru. Prym wiedzie tu niezawodny Tomasz Karolak jako barman-bankrut, rzucający tyleż trafnymi, co śmiesznymi, bon-motami; równie udaną rolę tworzy Barbara Kurdej-Szatan. Nie oni jednak wcielają się w pierwszoplanowe postaci – to Maria Dębska i Mikołaj Roznerski odgrywają Natalię i Piotra, przyjaciół i partnerów w interesach. Jako że Piotr szykuje się do ożenku, Natalia, nie chcąc czuć się gorsza, zakłada się z nim i jego narzeczoną, że równie szybko przygrucha sobie poważnego absztyfikanta. I los zaczyna nawet iść po jej myśli…

„Planeta singli II”
ITVN, sobota, 31.12.2022, 17:05

Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

To tylko niektóre z propozycji filmowych, które będzie można zobaczyć podczas świąt Bożego Narodzenia. Jeśli nadal nie masz polskiej telewizji – zadzwoń do Sling TV – 800-524-0101. Podaruj najbliższym piękny prezent w postaci polskiego pakietu tv.

* * *

Wszystkim naszym Klientom życzymy zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych pogodnych dni w Nowym Roku. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia!

Życzy Rafał Stykowski – polska telewizja Sling TV

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -