sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaPromocjaSling – zawsze tam, gdzie Ty!

Sling – zawsze tam, gdzie Ty!

Polacy kochają oglądać filmy, seriale, programy telewizyjne i wiadomości w języku polskim, dlatego ochoczo sięgają po polską telewizję. Polski pakiet oferuje największy dystrybutor telewizji satelitarnej w USA – Dish Network oraz Sling TV.

Część pieniędzy płaconych za telewizję Sling wraca do Polonii dzięki akcjom takim jak „Plecak dla pierwszoklasisty”, w ramach którego fundowane są upominki dla dzieci zaczynających naukę w polskich szkołach w USA. Fot. Sling

Dziś rozmówcą „Białego Orła” jest Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat oraz przedstawiciel firmy Sling, najlepszej polskiej telewizji w Ameryce.

Sling to nie tylko najlepsza telewizja, ale jest to jedyna legalna polska TV w Ameryce. Jeżeli Państwo szukacie telewizji, to trzeba niestety zwrócić uwagę na to, czy jest ona legalna i będzie odbierała bez zakłóceń, czy raczej pochodzi z „szemranego” źródła i z czasem zaczną z niej znikać kanały lub po prostu będzie się zacinała. Wiele osób reklamujących się w różnych miejscach, głównie na social mediach, reprezentuje nielegalne telewizje, a więc należy liczyć się także z tym, że płacąc za taką telewizję narażacie się na niebezpieczeństwo, bo tak naprawdę nie wiadomo do końca, gdzie idą wasze pieniądze i czy ktoś nie włamie się na wasze konto, z którego płacicie. Ponadto wspierając nielegalne telewizje pozbawiacie wsparcia finansowego wszystkie te kanały, które chcą legalnie wysyłać swój sygnał do USA i pokazywać ciekawe programy. Jest to dość kosztowny proces, który jest po części opłacany z abonamentu, który płacicie, kupując telewizję Sling. Dzięki tym opłatom również nasza firma może być sponsorem wielu polonijnych imprez. Już od kilku lat wspieramy pierwszoklasistów w polonijnych szkołach, gdzie przeprowadzamy akcję „Plecak dla pierwszoklasisty”. Niedawno miałem okazję gościć na studniówce maturzystów z Chicago, gdzie wręczyłem stypendia „Najlepszym z Najlepszych” ufundowane przez Sling TV. Takich akcji nie przeprowadzają nielegalne telewizje, które wielu Polaków ma w swoich domach. Opłaty za te telewizje trafiają do prywatnych kieszeni, najczęściej gdzieś w Rosji… Pieniądze z naszego abonamentu trafiają z powrotem do Polonii.

Rafał Stykowski, prezes firmy RadarSat oraz przedstawiciel firmy Sling, był niedawno gościem na studniówce polonijnych maturzystów w Chicago, podczas której wręczył stypendia „Najlepszym z Najlepszych” ufundowane przez Sling TV. Fot. Sling

Wspomniałeś o plecakach, które trafiają do uczniów polskich szkół. Na czym polega ten program?

„Plecak dla pierwszoklasisty” to akcja, która polega na tym, że każde dziecko, który jest pasowane na ucznia w polskich szkołach na terenie Stanów Zjednoczonych, dostaje od nas plecaki z wyposażeniem. Każdego roku rozdajemy prawie 3000 plecaków i w tym miejscu zwracam się do dyrektorów polskich szkół: jeśli Wasza szkoła nie otrzymała jeszcze od nas upominków, napiszcie do nas: slingpol@gmail.com i dajcie nam znać, ilu uczniów w pierwszej klasie liczy Wasza szkoła, gdzie się znajduje, podajcie dane kontaktowe, a my postaramy się do Was dotrzeć z naszymi plecakami.

Porozmawiajmy przez moment o ofercie telewizji Sling. Ile polskich kanałów w tej chwili jest w polskim pakiecie?

W sumie w polskim pakiecie jest około 300 kanałów, z czego 25 jest polskich. Kanały te umożliwiają nam zobaczenie właściwie wszystkiego. Z wiadomości, czy to TVP, czy Polsatu, czy TVN, czy innych kanałów telewizyjnych, możemy się dowiedzieć wszystkiego i to z różnych punktów widzenia. A jak się już Wam to znudzi, to zawsze można zmienić kanał i zrelaksować się oglądając po polsku seriale i filmy, a także reality show.

Nie wszyscy chcą oglądać polską telewizję w naszych domach, szczególnie jeżeli mamy w domu dzieci i młodzież. Oni chcą oglądać amerykańskie programy. Jak to wygląda?

Sling to amerykańska firma, której właścicielem jest Dish Network, największa satelitarna firma na świecie. Ponieważ Dish to telewizja satelitarna, nie ma na niej aż tyle miejsca, dlatego powstała telewizja streamingowa Sling. Jest to telewizja internetowa, a, jak wiemy, internet jest nieograniczony i dlatego na streamingu możecie znaleźć kanały, których nie ma na satelicie. Kupując telewizję Sling mamy do wyboru dwa amerykańskie pakiety: Blue lub Orange. Świetną rzeczą w Slingu jest to, że możecie oglądać różne programy na różnych urządzeniach w tym samym czasie i nie płacicie za to dodatkowych pieniędzy. W każdej innej płatnej telewizji musicie za każdy dodatkowy odbiornik zapłacić $10, $12 czy $15 miesięcznie. W Slingu tej opłaty nie ma. Co więcej, nie ma podatku.

Jak oglądać i zainstalować telewizję Sling?

To jest prosta sprawa, bierzecie Państwo telefon, dzwonicie na numer 800-524-0101, podajecie kilka prostych danych i w ciągu paru minut macie Państwo polską telewizję w swoim domu. Telewizja Sling to jest aplikacja, którą możecie sobie ściągnąć na każde dowolne urządzenie. Jeżeli ktoś nie ma Smart TV, to dostaje od nas dekoder za darmo.

Wielu z nas ma w domach urządzenia typu Roku, Google Cast, Apple TV. Czy na tych urządzeniach też można oglądać Sling?

Oczywiście – Sling to aplikacja, którą można ściągnąć na dowolne urządzenie – czy to na telefon, czy na tablet, czy na laptopa. To jest taka sama aplikacja jak każda inna, dostępna w każdym sklepie internetowym, czy to jest Apple Store, czy Play Store. Do oglądania telewizji Sling potrzebny jest tylko internet, wystarczy nawet 5 megabitów. Zadzwońcie pod numer 800-524-0101 i zapytajcie o szczegóły.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -