niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaGeorgiaPolski Klub w Atlancie zaprasza na jesień pełną rozrywki

Polski Klub w Atlancie zaprasza na jesień pełną rozrywki

Cóż można robić w długie, jesienne wieczory? Wygląda na to, że członkowie i sympatycy Polskiego Klubu w Atlancie nie będą mieli tej jesieni problemu z brakiem rozrywki.

Jedną z atrakcji podczas Jesiennego Pikniku będzie występ zespołu „Mazury”. Fot. facebook.com/mazuryatlanta

Już w sobotę, 15 października, klub zaprasza wszystkich na Jesienny Piknik, który odbędzie się w Jones Bridges Park (dokładny adres: 4901 E Jones Bridge Rd, Peachtree Corners, GA 30092). W programie przewidziany jest występ lokalnego zespołu folklorystycznego „Mazury”, gry i zabawy dla dzieci, na miejscu dostępne do nabycia będą też przekąski, napoje i dania z grilla.

Natomiast w następną sobotę, 22 października, chętni będą się mogli popisać znajomością polskiej geografii, kultury czy historii. Okazją do tego będą Polskie Trivia, czyli Zgaduj-Zgadula o wszystkim, co polskie – przy muzyce, kuflu polskiego piwa i polskim poczęstunku. Spotkanie odbędzie się w domu Renaty i Pawła Pliszków (3220 West Roxboro Rd., Atlanta, GA 30324), początek o godz. 18:00. Wstęp wolny, ale tylko za wcześniejszą rezerwacją – informacje i zgłoszenia przyjmuje Dorota Olson — Dorota@mac.com.

Więcej informacji o wydarzeniach i działalności Polskiego Klubu w Atlancie można znaleźć na stronie www.polishclubofatlanta.org.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -