wtorek, 21 września, 2021
Strona głównaPoloniaNowy JorkPolonia z entuzjazmem wspiera tegoroczną Paradę Pułaskiego

Polonia z entuzjazmem wspiera tegoroczną Paradę Pułaskiego

W niedzielę, 28 lipca, w eleganckim penthousie na 6. Alei na Manhattanie odbyła się impreza na cześć Wielkiego Marszalka tegorocznej Parady Pułaskiego Darka Barcikowskiego. „Brunch en Blanc” – czyli brunch, którego motywem przewodnim był kolor biały, zgromadził ponad 80 osób, a zgodnie z tematem imprezy wszyscy goście ubrani byli na biało. Gospodarzami przyjęcia były Ewa Laboz oraz Malina Stadnik.

Warto popierać młodych i pełnych energii ludzi, którzy chcą zrobić coś dla Polonii. Taką osobą jest właśnie Wielki Marszałek tegorocznej Parady Pułaskiego, a skoro jednym z jego zadań jest zbiórka funduszy na Paradę, to powinniśmy wesprzeć ten cel – powiedziała Malina Stadnik podczas oficjalnego powitania gości.

– Jestem niezmiernie wzruszony gestem tych dwóch wspaniałych osób, które zorganizowały to piękne popołudniowe wydarzenie oraz hojnością wszystkich gości, którzy wsparli tegoroczną paradę i mnie jako jej marszałka – powiedział Darek Barcikowski, dodając że nie spodziewał się, że objęcie pieczy nad tegoroczną paradą przez stan Connecticut spotka się z taką życzliwością i z takim wsparciem ze strony Polonii z Nowego Jorku oraz New Jersey.

Fundusze zebrane podczas przyjęcia zostaną przekazane głównemu komitetowi Parady Pułaskiego podczas spotkania zaplanowanego na 18 sierpnia.

WEM
Fot. Darek Barcikowski

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -