czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaPolonia na Florydzie gotowa na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polonia na Florydzie gotowa na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Trwa wielkie odliczanie przed 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 29 stycznia, po raz kolejny w praktycznie wszystkich miastach w Polsce oraz w wielu miastach na całym świecie odbędą się zbiórki do puszek z charakterystycznym czerwonym serduszkiem. Towarzyszyć im będą ciekawe licytacje, koncerty oraz inne wydarzenia.

Kolejny rok z rzędu z Wielką Orkiestrą zagra także Polonia na Florydzie. Akcję zbiórek w słonecznym stanie koordynują dwa sztaby: w Sarasocie oraz w południowej Florydzie, gdzie w niedzielę wolontariuszy spotkać będzie można w Miami oraz Key West. Hasło towarzyszące tegorocznej akcji brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą!”, a środki będą przeznaczone na zakup sprzętów potrzebnych do walki właśnie z tym schorzeniem, które, jak wynika z badań, w skali globalnej jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów.

Przygotowanie do finału na Florydzie zaczęło się jednak już kilkanaście dni wcześniej – na zdjęciach można zobaczyć wolontariuszy szykujących się do zbiórki w Key West!

WEM
Fot. facebook.com/WOSPFL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -