niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaNowy JorkBal karnawałowy dla dzieci w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie

Bal karnawałowy dla dzieci w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie

W niedzielę, 22 stycznia, Centrum Polsko-Słowiańskie na Greenpoincie rozbrzmiało śmiechem dzieci, które licznie przybyły na zorganizowany specjalnie z myślą o nich bal karnawałowy. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla swych małych gości, takich jak m.in. pokaz magika, występ klauna z balonami, malowanie twarzy w wykonaniu wolontariuszki Ewy Węglarz oraz różne konkursy z nagrodami. W programie przewidziany był też występ z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej na Greenpoincie.

Małych gości i towarzyszących im rodziców powitali prezes CP-S Marian Żak i dyrektor wykonawcza Agnieszka Granatowska. Na balu obecni byli też Bożena Konkiel – sekretarz, Paweł Pachacz – wiceprezes i Artur Dybanowski – dyrektor CP-S.

Podczas imprezy poinformowano obecnych o zajęciach malarstwa prowadzonych przez Krzysztofa Zacharowa, szkole tańca Jerzego Lesniaka oraz o zapisach do dziecięcego chóru prowadzonego w CP-S. Odbyła się też loteria fantowa, w której główną nagrodę – bilet lotniczy LOT-u – wygrała Lucyna Zynda. Sponsorami nagród i atrakcji byli: The Platta Law Firm, Kids’ Fun House, Pulaski Association of Professional and Business Men, Artur Dybanowski, Andrzej Natkaniec, Ewa Jaczyński i Jolanta Długowska (DuoLife).

Kolejna zabawa dla dzieci w CP-S odbędzie się już w czerwcu z okazji Dnia Dziecka!

opr. WEM
Fot. Marcin Żurawicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -